WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Pawłowicz atakuje posłankę Nowoczesnej! Chce ją usunąć z sejmowej komisji etyki

Pawłowicz atakuje posłankę Nowoczesnej! Chce ją usunąć z sejmowej komisji etyki

18.04.2017, godz. 10:11
Pawłowicz, Scheuring-Wielgus
foto: Fotomontaż SE.pl

Kontrowersyjna posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Pawłowicz w trakcie świątecznych kontemplacji doszła do wniosku, że Joanna Scheuring-Wielgus powinna zostać odwołana z sejmowej Komisji Etyki Poselskiej. Jak przekonywała w swoim bezkompromisowym wpisie na Facebooku, straciła ona "moralne prawo" do zasiadania w niej.

 

W swoim wpisie posłanka PiS przekonywała: - Pani poseł J.Scheuring-Wielgus powinna zostać z Sejmowej Komisji Etyki ODWOŁANA przez Prezydium Sejmu - przekonuje Pawłowicz. Jak tłumaczyła Pawłowicz, posłanka Nowoczesnej nie powinna oceniać zachowania posłów, bo sama była i jest przedmiotem zainteresowania Komisji. Dostała już karę upomnienia za oskarżenie dwójki posłów Kukiz '15 o przekupstwo. Posłanka z Torunia musiała się też tłumaczyć z tego, że przerwała lekcję o Żołnierzach Wyklętych w jednej ze szkół.

W jej opinii: - Jednak,wobec choćby JEDNORAZOWEGO ukarania posła-członka Sejmowej Komisji Etyki,za "nierzetelność" i "brak dbałości o dobre imię Sejmu",taki poseł TRACI REGULAMINOWO /art.143 ust.3 Regul.Sejmu/ i MORALNIE PRAWO zasiadania w tej komisji,która ocenia przecież etykę innych posłów.

Cały wpis wyglądał następująco:

 

Zobacz także: One chcą rządzić Nowoczesną

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: