WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Pawłowicz wysyła posłankę Scheuring-Wielgus do... WETERYNARZA

Pawłowicz wysyła posłankę Scheuring-Wielgus do... WETERYNARZA

01.12.2016, godz. 10:31
Pawłowicz, Schuering-Wielgus
foto: Fotomontaż SE.pl

Było ostro, jest jeszcze ostrzej! A w konflikt między posłanką Nowoczesnej Joanną Scheuring-Wielgus a dziennikarką "Wiadomości" TVP wtrąciła się Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS w mocnych słowach skomentowała zachowanie sejmowej koleżanki, zarzucając jej chuligaństwo!

Wczoraj opisywaliśmy niecodzienną sytuację z sejmowego korytarza. Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus zaczepiła dziennikarkę "Wiadomości" TVP i zarzuciła jej, że nierzetelnie przygotowuje materiały do sztandarowego serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej. Na Twitterze posłanki Scheuring-Wielgus pojawiło się nagranie całego zajścia i komentarz: - Redaktor Ewa Bugała zwykle nagrywa nas, dziś my nagraliśmy ją. Prawda czasem boli.  Na filmie słychać, jak Scheuring-Wielgus wytyka Ewie Bugale, że "Wiadomości" podają zmanipulowane informacje i szkaluje pozarządowe organizacje. Posłanka chciała, by dziennikarka się jej wytłumaczyła i udzieliła jej wypowiedzi (tzw. "setki"). I widać, że mimo iż dziennikarka nie chce rozmawiać z posłanką, to ta nie chce odstąpić jej na krok jest w stosunku do niej natrętna. Nagranie wywołało burzę w Internecie.

Chcesz być na bieżąco z wiadomościami ze świata polityki? Polub nas na Facebooku

Zajście skomentowała też Krystyna Pawłowicz, oczywiście w swoim stylu. Na Facebooku posłanka PiS napisała, że partyjna koleżanka Petru zachowała się w stosunku do dziennikarki jak chuligan. Pawłowicz zaapelowała też, by sprawą zajęła się sejmowa komisja etyki: - Niech Komisja Etyki pouczy swego "nowoczesnego" członka, J. SCHEURING-WIELGUS, że styl komunistycznej chuliganerii i lewackich bojówkarek agresywnie zaczepiających w Sejmie spokojnych ludzi, nie uchodzi. Następnym razem wezwiemy do pani WIELGUS weterynarza.

Czytaj: Scheuring-Wielgus NAPADŁA na dziennikarkę TVP

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: