WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Pawłowicz na marszu KOD pod Pałacem Prezydenckim

Pawłowicz na marszu KOD pod Pałacem Prezydenckim

06.08.2016, godz. 17:56
Siostra Pawłowicz na marszu KOD
foto: Twitter

Pawłowicz na marszu KOD pod Pałacem Prezydenckim protestuje przeciwko działaniom prezydenta Andrzeja Dudy. Czy to oznacza, że posłanka PiS w pierwszą rocznicę zaprzysiężenia Prezydenta RP zmieniła swoje przekonania?

Pawłowicz na demonstracji KOD-u pod Pałacem Prezydenckim? Tak, ale nie chodzi o posłankę PiS, Krystynę Pawłowicz, a o Elżbietę Pawłowicz, która podaje się za siostrę sławnej polityk. Przypomnijmy, że Krystyna zapytana o Elżbietę odpowiedziała: - Nie mam siostry. Ciągle mi to ktoś wmawia.. Co więcej, to nie pierwszy udział Elżbiety Pawłowicz w manifestacji KOD. W maju 2016 roku kobieta pozowała do zdjęć z Hanną Gronkiewicz-Waltz oraz liderem Komitetu Obrony Demokracji - Mateuszem Kijowskim.

Podczas manifestacji KOD-u pod Pałacem Prezydenckim z 6 sierpnia 2016 roku Elżbieta Pawłowicz pozowała do zdjęcia z posłem Platformy Michałem Szczerbą, który napisał w komentarzu: Z siostrą Krystyny Pawłowicz - Elżbietą uważamy, że to nie tylko prezydentura fatalna. To prezydentura zawstydzająca.


ZOBACZ: 72. rocznica Powstania Warszawskiego. SKANDALICZNE porównanie posła Pięty


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: