WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Pawłowicz na marszu KOD pod Pałacem Prezydenckim

Pawłowicz na marszu KOD pod Pałacem Prezydenckim

06.08.2016, godz. 17:56
Siostra Pawłowicz na marszu KOD
foto: Twitter

Pawłowicz na marszu KOD pod Pałacem Prezydenckim protestuje przeciwko działaniom prezydenta Andrzeja Dudy. Czy to oznacza, że posłanka PiS w pierwszą rocznicę zaprzysiężenia Prezydenta RP zmieniła swoje przekonania?

Pawłowicz na demonstracji KOD-u pod Pałacem Prezydenckim? Tak, ale nie chodzi o posłankę PiS, Krystynę Pawłowicz, a o Elżbietę Pawłowicz, która podaje się za siostrę sławnej polityk. Przypomnijmy, że Krystyna zapytana o Elżbietę odpowiedziała: - Nie mam siostry. Ciągle mi to ktoś wmawia.. Co więcej, to nie pierwszy udział Elżbiety Pawłowicz w manifestacji KOD. W maju 2016 roku kobieta pozowała do zdjęć z Hanną Gronkiewicz-Waltz oraz liderem Komitetu Obrony Demokracji - Mateuszem Kijowskim.

Podczas manifestacji KOD-u pod Pałacem Prezydenckim z 6 sierpnia 2016 roku Elżbieta Pawłowicz pozowała do zdjęcia z posłem Platformy Michałem Szczerbą, który napisał w komentarzu: Z siostrą Krystyny Pawłowicz - Elżbietą uważamy, że to nie tylko prezydentura fatalna. To prezydentura zawstydzająca.


ZOBACZ: 72. rocznica Powstania Warszawskiego. SKANDALICZNE porównanie posła Pięty


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: