WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Pawłowicz NIAŃCZY córeczkę polityka PO! Sama SŁODYCZ [ZOBACZ]

Pawłowicz NIAŃCZY córeczkę polityka PO! Sama SŁODYCZ [ZOBACZ]

20.07.2016, godz. 14:21
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz foto: Super Express

Kto by pomyślał, że ta zwykle ostra i bojowa posłanka potrafi przemienić się w anioła?! Ale... wszystko jest możliwe! Krystyna Pawłowicz niczym dobra ciocia zabawiała córeczkę Borysa Budki! Tego samego, z którym niemal za każdym razem zamiast spokojnie dyskutować, to drze koty. Widocznie to obecność małej Leny podziałała na posłankę PiS jak balsam.

Kogo jak kogo, ale Krystyny Pawłowicz z pewnością nie da się przekrzyczeć w Sejmie. Wielu drży przed krnąbrną posłanką. Ale jak się okazuje obecność dzieci potrafi sprawić, że posłanka łagodnieje! Mogli się o tym przekonać posłowie, którzy zasiadają z Pawłowicz w sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka. Na wtorkowym posiedzeniu Borys Budka, były minister sprawiedliwości, pojawił się w towarzystwie córeczki. Nie miał z kim zostawić małej i wziął ją do pracy, a opiekunka zapowiedziała, że chwilę się spóźni.

Poseł wkroczył więc na salę z dziewczyną i zajął miejsce obok Krystyny Pawłowicz. Ta od razu zauważyła córeczkę polityka i postanowiła ją zaczepić. - No chodź, siadaj. Ciocia ma tutaj wachlarz super, wiesz? - zagadywała dziewczynkę. - No, będą wachlowanka tutaj - tłumaczyła córeczce Budki. Gdy dowiedziała się jak ma ona na imię zwróciła zaproponowała: - Lenusia, mogę cię powachlować kochana? Od cioci Krysi z opozycji - mówiła uśmiechając się do Lenki. - Taki wiaterek od opozycji, bardzo proszę - śmiała się posłanka w kierunku innych polityków. I dodała: - Tatusiowi też się dostało, zresztą niezasłużenie - zauważyła uszczypliwie, bo wachlując małą siłą rzeczy wachlowała też Budkę. - Tatusiowi się zawsze dostaje - zachichotał siedzący obok Pawłowicz poseł Janusz Sanocki.

Zobaczcie nagranie. Prawda, że filmik jest uroczy?

Sprawdź: WOJNA Pawłowicz i Piaseckiego! To może skończyć się w SĄDZIE

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: