WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Pawłowicz o zamachach: Europa chora, upada krwawiąc. My z Bożą pomocą trwamy

Pawłowicz o zamachach: Europa chora, upada krwawiąc. My z Bożą pomocą trwamy

26.07.2016, godz. 15:37
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz foto: Super Express

To co dzieje się teraz w Europie napawa niewyobrażalnym strachem! Każdego dnia dochodzą do nas informacje mrożące krew w żyłach - niewinni ludzie atakowani są nawet kilka razy dziennie. Ostatnie wydarzenia postanowiła skomentować Krystyna Pawłowicz. Posłanka wie, dlaczego w krajach zachodniej Europy dzieją się przerażające rzeczy.

Tylko w ciągu tygodnia doszło do ataków w pociągu, centrum handlowym, przed restauracją, w kościele - ludzie ginął każdego dnia! Do większości krwawych zbrodni przyznaje się tzw. Państwo Islamskie. To dżihadyści z zimną krwią mordują niewinne osoby. Wydarzeniom na świecie przygląda się posłanka Pawłowicz i wnikliwie je analizuje. Zdaniem polityk, to co spotyka kraje Europy to wynik jej złego prowadzenia się: - We FRANCJI, BELGII, NIEMCZECH - "owoce" odrzucenia Boga, wykorzenienia, zatracenia, bluźnierstwa, zakłamania wolności, fałszywej litości, upodlenia rodziny, masowych zboczeń. Zamożne domy bez ducha. Żałoba, krew i łzy na codzień. Upadek, pycha. Puste kościoły. Biała flaga, złość "kolorowych kredek" na chodnikach - napisała (pisownia oryginalna). Dla porównania skomentowała Światowe Dni Młodzież: - W POLSCE Światowy Dzień Młodzieży, radość z wiary, ufność w Panu Bogu, życzliwość wiernych, optymizm, nadzieja. Śpiew. Wolność. Polska duchowym centrum Europy - podkreśliła Pawłowicz.

Pawłowicz ostro podsumowała to, co się dzieje: - Śmierć i parady homo w żałobie. Kłamstwa władz i mediów i bezradność bezbronnych już ludzi. Europa chora, upada krwawiąc. My z Bożą pomocą trwamy.

Zgadzacie się posłanką PiS?

Czytaj: Olejnik OBURZONA: Władza UPOKORZYŁA powstańców!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: