WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Pawłowicz ostro o Wałęsie: Siedzi w basenie z przygodnymi kobietami

Pawłowicz ostro o Wałęsie: Siedzi w basenie z przygodnymi kobietami

30.08.2016, godz. 10:29
Pawłowicz ostro o Wałęsie: Siedzi w basenie z przygodnymi kobietami
foto: Fotomontaż SE.pl

Nie milkną echa po udziale Lecha Wałęsy w pogrzebie "Inki" i "Zagończyka". Były prezydent zamiast założyć elegancki garnitur i krawat, wybrał jasną koszulę o sportowym kroju i luźne spodnie. Zdaniem wielu taki strój nie przystoi uczestnikowi państwowego pogrzebu bohaterów. Zgadza się z tym Krystyna Pawłowicz, która ostro skrytykowała Wałęsę na Facebooku. Co więcej, zarzuciła mu, że nie pasuje on do najnowszej historii Polski, bo jego ostatnia działalność to... pluskanie się w basenie!

Lech Wałęsa na pogrzeb Żołnierzy Wyklętych wystroił się raczej jak na wypad na działkę, co nie uszło uwadze internautów. Przy okazji wielu wytknęło mu, że generała Jaruzelskiego żegnał w galowym stroju - żałobnym, czarnym garniturze. Zdaniem Krystyny Pawłowicz, Wałęsa po raz kolejny pokazał, że nie pasuje do historii wolnej Polski. Posłanka PiS zauważyła, że były prezydent ostatnimi czasy tych robi sobie fotki pod kurczakiem: - Jak bardzo L.WAŁĘSA nie pasuje do historii wolnej Polski! Każdym kolejnym swym zachowaniem daje tego dowody. Kojarzy się już tylko z osobą odzianą w bluzeczkę polo salutującą do marynarskiej czapki,pod jakimś kurczakiem zrobionym z piór.

Zarzuciła mu, że będąc w Kuwejcie fotografował złote krany, a co więcej przesiaduje w basenie z kobietami! - (...) Siedzącą w jacuzzi z jakimiś przygodnymi kobietami w basenie na Florydzie lub stojącą na tle cudzych limuzyn - zagrzmiała posłanka na Facebooku. Ale jakby tego było mało Pawłowicz stwierdziła, że swoim postępowaniem Wałęsa nie ma co liczyć na honory w przyszłości: - Czy,jako PRZYJACIELOWI KOMUNISTYCZNYCH ZBRODNIARZY - Jaruzelskiego i Kiszczaka,gorliwych następców zabójców Inki i Zagończyka ktoś kiedyś zawoła mu,jak dziś Ince i Zagończykowi:"Cześć i chwała!"? Nie sądzę. Zgadzacie się z nią?

Zobacz: Lech Wałęsa wyszedł z pogrzebu "Inki" i "Zagończyka". Winny... Andrzej Duda!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: