WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Pawłowicz skomentowała atak w Monachium: Boże, dzięki Ci za zmianę władzy w Polsce!

Pawłowicz skomentowała atak w Monachium: Boże, dzięki Ci za zmianę władzy w Polsce!

23.07.2016, godz. 09:25
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz foto: Super Express

Wczorajszy atak w Monachium wstrząsną całą Europą. 18-latek z bronią w ręku zabijał z zimną krwią ludzi w centrum handlowym, strzelał do osób w okolicy restauracji. Na razie spływają skąpe informacje na temat napastnika, a motywy zbrodni nie są znane. Pojawiają się jedynie domysły, a przy tym i komentarze. Krwawe wydarzenie skomentowała też Krystyna Pawłowicz.

Najmniej 9 zabitych osób, a wśrod nich nastolatka, ponad 20 rannych jest rannych, w tym kilkanaście osób jest w stanie ciężkim. To bilans krwawego popołudnia w Monachium. Chociaż pierwsze doniesienia mówiły o kilku napastnika, to okazało się, że atakujący był jeden. To 18-latek pochodzenia irańskiego. Jego ciało odnaleziono niedaleko miejsca masakry. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Strzelaninę w Monachium od razu zaczęto komentować w sieci. Swoje zdanie w sprawie wydarzeń opublikowała także posłanka Pawłowicz z PiS. Zdaniem polityk za atakiem stoją arabscy goście Niemiec: - Zaproszeni przez kanclerz Merkel arabscy "goście" zaatakowali teraz swych niemieckich gospodarzy. Są ofiary śmiertelne. A Niemcy witali ich przecież u siebie na dworcach kwiatami... - napisała posłanka. I dodała: - I przecież wszystko im wybaczali i tuszowali każde ich przestępstwo biorąc je nawet na siebie, jako prowokujących... Czy i tym razem będą tuszowali? Boże, dzięki Ci za zmianę władzy w Polsce!

Sprawdź: Strzelanina w centrum handlowym w Monachium! Polaków nie ma wśród ofiar. RELACJA NA ŻYWO

Źródło: RUPTLY/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: