WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Petru SZCZERZE o memach ze sobą. ZDZIWISZ się, co powiedział!

Petru SZCZERZE o memach ze sobą. ZDZIWISZ się, co powiedział!

02.09.2016, godz. 09:24
Ryszard Petru
foto: Super Express

Jeszcze do niedawna to Aleksander Kwaśniewski wiódł prym wśród polityków pojawiających się na memach. Ale teraz dogania go Ryszard Petru. Kolejne wpadki i potknięcia lidera Nowoczesnej są natychmiast podchwytywane przez internautów. Co o tych memach sądzi sam zainteresowany? Jego odpowiedź zaskakuje!

Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: memy z Petru, a naszym oczom ukazują się dziesiątki obrazków. Trzeba przyznać, że szef Nowoczesnej szturmem zdobył Internet, a to za sprawą licznych wpadek. Niektóre z jego przejęzyczeń i potknięć są już słynne. Nic więc dziwnego, że to właśnie o memy zapytał swojego gościa w porannym programie radia RMF FM Robert Mazurek. Ryszard Petru przyznał, że co prawda memów jest wiele, ale on się tym wcale nie przejmuje. Co więcej cieszy się, że jego działania są zauważane, nawet jeśli później się z nich drwi: - I co w związku z tym? Cieszę się, że ktoś ma czas na robienie memów na mój temat. Wie pan co najgorsze jest w życiu i w polityce? Najgorsza jest obojętność - ocenił szczerze.

Petru dodał też, że nie ogląda obrazków ze sobą w roli głównej, bo ma o wiele więcej rzeczy do robienia:- Powiem panu szczerze, nie oglądam memów na swój temat. Mam inne tematy, mam co robić. Ale akurat nie uważam, aby to było istotne. Petru nie przejmuje się ty, że część z memów jest obraźliwa: - Widocznie są tacy, którzy uważają, że jest sens tworzyć memy. I ja akurat odbierałby to pozytywnie, bez względu na to, jakie te mamy są. Sprawę podsumował krótko:Tak a propos tej dyskusji, spadek inwestycji w Polsce jest znacznie ważniejszym faktem niż liczba memów Ryszarda Petru - uciął lider Nowoczesnej.

Zobacz: Kolejna WPADKA Petru! Znów się pomylił - Internet się ŚMIEJE

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: