WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Petru zajadał się frykasami na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

Petru zajadał się frykasami na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

30.08.2016, godz. 07:00
RYSIEK UWAŻAJ NA KALORIE
RYSZARD PETRU foto:

Słynący z dbania o sylwetkę lider Nowoczesnej Ryszard Petru (44 l.) ostatnio sobie pofolgował. Podczas wizyty na Podkarpaciu nie zważał na kalorie i jego łupem padły pizza, szaszłyk oraz regionalne piwko. Czyżby zbierał siły na walkę o miano lidera opozycji?

Rzeszów. Jedna z bardziej znanych popularnych knajp na Rynku. Lider Nowoczesnej ze swoimi działaczami przysiada na chwilę, by coś przekąsić. Najpierw kawałek pizzy, potem specjalność Starego Browaru Rzeszowskiego: szaszłyk drobiowy na szabli z opiekanymi ziemniakami i surówka, a następnie deska konesera z czterema rodzajami regionalnego piwa. O kaloriach politycy Nowoczesnej bynajmniej nie mówią. Dyskutują natomiast o politycznej strategii...

Jak ujawnił wczoraj "Newsweek", polityk w najbliższym czasie chce walczyć o pozycję lidera opozycji z szefem Platformy Grzegorzem Schetyną (53 l.). - Schetyna chce powrotu tego, co już było. Ja idę do przodu - twierdzi Petru. Problem w tym, że ostatnie sondaże nie są zbyt przychylne Nowoczesnej. Według sierpniowego sondażu TNS Petru może liczyć ledwie na 8 proc. poparcia, czyli o połowę mniej niż PO. A przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Nowoczesna miała ok. 30 proc. Wniosek jest jeden - Petru kalorii może nie liczyć, poparcie w sondażach jak najbardziej.

Zobacz: Tak Lech Wałęsa ubrał się na pogrzeb "Inki". Internauci oburzeni [ZDJĘCIA]

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: