WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Pięta ma pomysł na kryzys migracyjny - MOCNO RADYKALNY!

Pięta ma pomysł na kryzys migracyjny - MOCNO RADYKALNY!

07.06.2017, godz. 10:22
Poseł Stanisław Pięta przed Pałacem Prezydenckim
Poseł Stanisław Pięta przed Pałacem Prezydenckim. foto: EAST NEWS

W ostatnim czasie w Europie dochodzi do coraz częstszych ataków terrorystycznych, za które odpowiadają zwolennicy Państwa Islamskiego. Wskazuje się bardzo często, że wpływ na to ma przede wszystkim kryzys migracyjny i duży napływ muzułmanów na nasz kontynent. W wywiadzie dla fronda.pl swoje rozwiązanie na tę sytuację przedstawił poseł PiS, Stanisław Pięta. Słynący z ostrego języka parlamentarzysta nie patyczkowałby się z imigrantami, gdyż stwierdził: - Jedyna droga to twarda reakcja karno-prawna, masowe deportacje muzułmanów do Afryki, wyburzenie meczetów i wzmocnienie służb specjalnych państw Europy Zachodniej.

Według Pięty "za śmierć niewinnych ludzi w Europie Zachodniej odpowiada lewica walcząca z chrześcijaństwem i państwami narodowymi". Następnie objaśniał: - Musimy pokazywać obrzydliwy, ohydny sojusz polityczny zawarty między lewicowymi środowiskami politycznymi Europy Zachodniej a grupami muzułmanów. Lewica żywi się poparciem islamistów i godzi się na funkcjonowanie organizacji terrorystycznych poprzez fakt, iż z nimi wystarczająco skutecznie nie walczy.

W wywiadzie skomentował również ostatni zamach w Londynie. Jak podkreślił: - Obserwujemy bezczynność i niekompetencję przywódców europejskich i służb specjalnych państw Europy Zachodniej. W Wielkiej Brytanii czy Francji brak jest skutecznej polityki antyterrorystycznej, toleruje się działalność radykalnych imamów, akceptuje się sytuację w więzieniach, gdzie rządzą gangi islamskie. Do sprawy tej odniósł się również na swoim FB:

 

Według Pięty "muzułmanie żyjący w Europie pogardzają Europejczykami, odrzucają liberalne systemy wartości i nastawieni są coraz bardziej konfrontacyjnie". Następnie dodał: - Ocenia się, że do Europy wróciło już 3700 bojowników ISIS. Tak więc widać wyraźnie, że państwa Europy Zachodniej nie radzą sobie ani z zagrożeniem terrorystycznym, ani z rozwiązaniem problemów dotyczących emigrantów i uchodźców.

Poseł PiS wskazał drogę, jaką jego zdaniem powinna podążać Europa. Jak mówił, dosyć radykalnie: - Jedyna droga to twarda reakcja karno-prawna, masowe deportacje muzułmanów do Afryki, wyburzenie meczetów i wzmocnienie służb specjalnych państw Europy Zachodniej. Europejczycy na Zachodzie muszą sobie uświadomić, że ideały, na których chcieli budować zjednoczoną Europę okazały się całkowitym niewypałem. Za promowanie tych idei, owych pseudowartości, życiem zapłacili niewinni ludzie w Paryżu, Brukseli, Nicei – także Polacy. Na sam koniec dodał jeszcze: - Musimy chronić tradycję, nasze chrześcijańskie korzenie i troszczyć się o budowę mocnej wspólnoty narodowej i państwowej. Żadnych islamskich migrantów i praca nad wzmocnieniem naszej kultury i tożsamości, a do tego rozbudowa i unowocześnienie polskiej armii i polskich służb – to może zapewnić nam bezpieczeństwo.

Zobacz także: Nowy świadek ws Smoleńska dowodzi tezy o zamachu?! Twierdzi, że samolot płonął już w powietrzu!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: