WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka PiS idzie drogą PO- ich radni UDAJĄ w reklamach "przypadkowych" wyborców. Głos w sprawie zabrało ministerstwo

PiS idzie drogą PO- ich radni UDAJĄ w reklamach "przypadkowych" wyborców. Głos w sprawie zabrało ministerstwo

23.08.2016, godz. 19:13
Poważne problemy z obsługą programu Rodzina 500+
Poważne problemy z obsługą programu Rodzina 500+ foto: EAST NEWS

Ahhh, ileż to było śmiechów i szyderstw ze strony Prawa i Sprawiedliwości, gdy w lutym okazało się, że w spocie Platformy Obywatelskiej, który krytykował rządowy program "500+" jako "przypadkowa matka, wyborca PiS" wystąpiła radna PO, Patrycja Sondij. No cóż, pół roku mija, pamięć ludzka bywa krótka... Kancelaria premiera opublikowała obrazek rodziny Porowskich, którzy bardzo chwalą program "500+". Jak się okazuje, głowa rodziny, Jarosław jest... radnym PiS w Łapach (podlaskie). No cóż, marketingowców odpowiedzialnych za ten pomysł nie dotknęła chyba "dobra zmiana", która z definicji wskazywała działania odmienne od poprzedników.

Kancelaria Premiera na swoim TT opublikowała post ze zdjęciem rodziny Porowskich, którzy bardzo chwalą sobie program "500+". Jak jest napisane, znacząco ułatwił im on życie. Dzięki niemu m.in. kupują oni leki swoim dzieciom, które są alergikami. Całość wyglądała następująco:

 

 

Internauci szybko doszli do faktów, że ojciec i mąż przedstawiony na zdjęciu, Jarosław Porowski, nie jest żadną przypadkową osobą. Jest on radnym z ramienia PiS w Łapach w województwie podlaskim. Jak oceniono:

 

 

Dogrzebano się również do oświadczenia majątkowego radnego:

 

 

Głos w tej sprawie zabrało już Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Otrzymaliśmy od nich oświadczenie w związku z zaistniałą sytuacją:

"W związku z artykułem umieszczonym na portalu newsweek.pl dot. prezentacji opinii rodzin o programie "Rodzina 500 plus" informujemy, że z programu „Rodzina 500 plus” korzystają różne rodziny bez względu na preferencje polityczne.

Materiały wykorzystane w akcji informacyjnej zostały przygotowane we współpracy z urzędami wojewódzkimi. Urzędy poprosiły o ocenę programu „Rodzina 500 plus” różne rodziny.

Jedynym kryterium było korzystanie z programu oraz wyrażenie zgody na wykorzystanie swojej wypowiedzi i wizerunku."

Zobacz także: WPADKA PO! W ich spocie wyborcę PiS gra... radna PO!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: