WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Po wywiadzie z Szydło dziennikarz będzie ZWOLNIONY z Polskiego Radia?!

Po wywiadzie z Szydło dziennikarz będzie ZWOLNIONY z Polskiego Radia?!

11.07.2017, godz. 15:28
Polskie Radio
foto: SE/EAST NEWS

Portal 300polityka.pl poinformował we wtorkowe popołudnie, że prowadzący poranne rozmowy z politykami w radiowej Jedynce Wojciech Dąbrowski został wysłany na urlop. Co więcej, miano mu zasugerować, że po powrocie nie odzyska swojej pracy. Decyzja ta miałaby być podyktowana piątkowym wywiadem Dąbrowskiego z premier Beatą Szydło, której zadawać miał niewygodne pytania.

Dąbrowski w trakcie rozmowy z szefową rządu pytał m.in. jak to się stało, że nie było jej w grupie, która spotkała się z prezydentem USA. Poruszył także temat kongresu PiS, na którym Szydło nie zabrała głosu. Jak wówczas dopytywał: - To już kolejna taka sytuacja, można powiedzieć, gdzie jest pani w cieniu. Jak pani to skomentuje?

Dziennikarz przyznał w rozmowie z portalem, że został poproszony o wzięcie nieplanowanego urlopu z sugestią, że do pracy w PR nie ma już powrotu. Zaznaczył jednak, że nie chce na razie komentować tej sprawy:

 

 

Marek Mądrzejewski, wicedyrektor radiowej Jedynki nie potwierdził Presserwisowi, że Dąbrowski nie będzie już pracował w Polskim Radiu. Według posiadanych przez niego informacji: – Nie mam niczego do komentowania. Wedle mojej wiedzy, Wojciech Dąbrowski wziął urlop. Nie zostałem poinformowany o jakiejś innej jego decyzji.

Sprawę błyskawicznie skomentowało wielu internautów i dziennikarzy, jak np.:

 

 

Zobacz także: OBRZYDLIWY wpis posła PO o Kaczyńskim i miesięcznicach smoleńskich

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: