WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Polityk KORWiN porównał Schetynę do PROSTYTUTKI!

Polityk KORWiN porównał Schetynę do PROSTYTUTKI!

10.08.2016, godz. 12:06
Grzegorz Schetyna
foto: EAST NEWS

Kilka dni temu Grzegorz Schetyna ogłosił, że PO chce powrócić do swoich korzeni i być partią liberalno-konserwatywną. Wypowiedź lider platformy zdziwiła wielu. Pytany o sprawę polityk partii KORWiN Konrad Berkowicz bez owijania w bawełnę stwierdził, że... Schetyna zachowuje się jak tajska prostytutka.

- Jestem zwolennikiem utrzymania przez PO konserwatywnej kotwicy. Chcę powrotu do źródeł Platformy, czyli jej liberalno-konserwatywnego charakteru. Chcę też, by była w swoim przekazie chadecka - mówił w rozmowie z "Do Rzeczy" Schetyna. Jego słowa nie przeszły bez echa. Pytany o nie został też Konrad Berkowicz, polityk partii KORWiN, który w środę gościł w porannym programie TVP Info. Polityk prosto z mostu powiedział co o tym wszystkim sądzi: - To szpetny fałsz. To bezczelność mówić, że jest się za finansowaniem in vitro, a potem mówić, że jest się partią konserwatywno-liberalną - mówił. Ale na tym się nie zatrzymał. Mówił, że Platforma chcąca naprawiać państwo po rządach PiS to skandal: Będąc w Platformie i mówić, że po rządach PiS chce się przywrócić praworządność to skandal Platforma, która obrabowała kobiety z 7 lat życia podwyższając wiek emerytalny, która podwyższyła wszystkie możliwe podatki, a obiecywała je obniżyć. PO mówi, że będzie przywracać praworządność, a to nie jest już nawet śmieszne.

Polityk od Korwina: Schetyna jest jak tajska prostytutka

Ostro ocenił też Grzegorza Schetynę i porównał go do kobiety lekkich obyczajów i to z Tajlandii - Grzegorz Schetyna zachowuje się jak tajska prostytutka, która żeby zachęcić klientów ubiera sukienkę, mimo że ma tam za dużo między nogami. Mam nadzieję, że wyborcy nie dadzą się na to nabrać, bo później jest niemiłe zaskoczeniepowiedział szczerze Berkowicz. Prowadząca rozmowę stwierdziła, że to bardzo mocne słowa, ale polityk zbył jej uwagę.

Zobacz: Gmyz OSTRZEGA Kaczyńskiego

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: