WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Portal Bartłomieja Misiewicza zawieszony. Co się stało ze stroną dezinformacja.net?

Portal Bartłomieja Misiewicza zawieszony. Co się stało ze stroną dezinformacja.net?

18.02.2017, godz. 07:23
Bartłomiej Misiewicz
foto: EAST NEWS

To koniec portalu Bartłomieja Misiewicza? Dezinformacja.net zawiesiła swoją działalność. Co się stało? Próba powołania tego serwisu okazała się sukcesem. O następnych krokach będziemy informować - informuje redakcja witryny.

Batłomiej Misiewicz zawiesił działalność założonego przez siebie serwisu dezinformacja.net. Przypomnijmy, że portal Misiewicza pojawił się w ubiegły piątek. Jakie funkcje miał spełniać portal rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej? "Informacja to dzisiaj nie tylko towar – często na wagę złota. To również potężny oręż w walce z przeciwnikiem. Dzisiejsze wojny toczy i wygrywa się nie tylko na polu bitwy, ale również w cyberprzestrzeni. Właśnie dzięki informacjom i dezinformacji. Dezinformacja jest nie tylko orężem w wojnach światowych potęg. To również narzędzie w brudnych grach w polskim życiu publicznym” – mogliśmy przeczytać we wstępniaku na portalu prowadzonym przez Misiewicza.

Tak jak szybko się pojawił, tak szybko zawiesił swoją działalność portal Misiewicza. Po tygodniu od powstania z dezinformacja.net zniknęły wszystkie dotychczasowe treści. W zamian za to pojawił się następujący komunikat:

- Bardzo dziękujemy za zainteresowanie tematyką dezinformacji w Polsce. Pierwsza odsłona portalu dotarła do ponad 140 tysięcy internautów w tydzień. Próba powołania tego serwisu okazała się sukcesem. O następnych krokach będziemy informować - czytamy na dezinformacji.net

ZOBACZ: Misiewicz niczym GANGSTER. Tak go widzą w Gdyni

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: