WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Portal Durczoka. Wiemy, kiedy startuje

Portal Durczoka. Wiemy, kiedy startuje

07.09.2016, godz. 08:53
Durczok
Kamil Durczok foto: 13 PAPARA

Kamil Durczok po miesiącach ciszy i spokoju - powraca. W Katowicach otwiera redakcję portalu internetowego. Serwis byłego szefa "Faktów" TVN ruszy już niebawem. Durczok zapowiada, że będzie to medium jakiego na Śląsku jeszcz nie było. - W mojej ocenie ten region zasługuje na solidne medium informacyjno-publicystyczno-lifestylowe - podkreśla Kamil Durczok.

Jeszcze kilka tygodni temu Durczok szukał młodych dziennikarzy, z głowami pełnymi pomysłów, do swojego nowego portalu. A już wkrótce serwis ruszy. Jak powiedział w rozmowie z wirtualnemeida.pl Kamil Durczok, to będzie coś zupełnie innego, niż zwykły portal: - To jest projekt, który w pewnym sensie powstawał w kontrze do wszystkich projektów i kierunków, które obejmują główne polskie portale. My idziemy w inną stronę - przyznał. Co mam być nowością? - My stawiamy ogromny nacisk na treści wideo, ale chcemy produkować je w unikalny sposób, a nie powielając istniejący model i przenosząc telewizyjne formaty na ekran komputera, tabletu czy smartfona - tłumaczy portalowi wirtualnemieda.pl Durczok.

Były szef "Faktów" tłumaczy, że portal będzie skierowany przede wszystkim do osób ze Śląska i tych związanych z tym regionem: - W mojej ocenie ten region zasługuje na solidne medium informacyjno-publicystyczno-lifestylowe, zwłaszcza wobec słabości mediów konkurencyjnych. Śląsk ciągle jest miejscem, które czeka na swoje wiodące medium. Portal Durczoka ma ruszyć 3 października, podają wirtualnemedia.pl.

Zobacz: Kammel ZACHWYCONY powrotem Durczoka do telewizji. Pokazał zdjęcie z szampanem!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: