WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Poseł PiS SZOKUJE wakacyjnymi przemyśleniami! Brudziński krytykuje - "Głupich nie brakuje"

Poseł PiS SZOKUJE wakacyjnymi przemyśleniami! Brudziński krytykuje - "Głupich nie brakuje"

02.08.2017, godz. 13:13
Bogdan Rzońca
foto: EAST NEWS

Czas wakacyjnego relaksu sprzyja różnego rodzaju przemyśleniom. Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Bogdan Rzońca na swoim Twitterze postanowił podzielić się ze swoimi fanami kilkoma z nich. Okazały się one być bardzo kontrowersyjne, przez co wywołały burzę w Internecie. Na posty posła zareagował nawet jego partyjny kolega Joachim Brudziński, który w ostrych słowach skrytykował Rzońcę.

 

Do tej pory poseł znany był z tego, że propagował z sejmowej mównicy ideę wniesienia nowej opłaty paliwowej. Tym razem postanowił zająć głos w sprawie aborcji, choć z przy okazji oskarżono go również o antysemityzm. Na początku Rzońca napisał: - Wypoczywam, czytam i zastanawiam się dlaczego wsród ekolodzy sprzeciwiają się wycince drzew, a nie sprzeciwiają się ,,wycince ludzi"... Jednak dopiero drugi wpis wywołał prawdziwą burzę:

 

 

Wpis ten spotkał się z falą krytyki ze strony polityków opozycji, komentatorów, dziennikarzy i zwykłych internautów. Co więcej, zareagował nawet wywołany do tablicy wicemarszałek Sejmu z jego własnej partii, który napisał:

 

 

Wśród innych komentarzy można wyróżnić:
- Bartosz Arłukowicz : - Pan poseł jest nauczycielem. Był dyrektorem szkoły. I jest Honorowym Obywatelem Gminy Jasło.
- Borys Budka : - Ciekawe, czy to nowa partyjna linia - vide #Ogórek - czy tylko zwykła głupota. Antysemityzm w Polsce uaktywniał się gdy władza słabła...
- Arkadiusz Myrcha : - Filozoficzno - antysemickie rozterki posła PiS .@Bogdan_Rzonca. Za mało najadł się Pan wstydu absurdalnie uzasadniając podwyżki cen paliw?!
- Piotr Misiło: - Boże... dlaczego wsród parlamentarzystów PiSu jest tak dużo szowinistów i dyletantów, pomimo obowiązkowej szkoły podstawowej i JP II.

Po fali krytyki Rzońca wpisał trzy nowe posty. Jak się usprawiedliwiał: - Słowem wyjaśnienia: zostałem źle zrozumiany, a wpis stał się pożywką dla sensacji. Następnie kontynuował: - Dziwię się, że przedstawiciele narodu ciemiężonego w IIWŚ, walczącego o każde istnienie, dzisiaj mają takie liberalne poglądy co do życia. Na koniec dodał jeszcze:

 

 

Zobacz także: "Gazeta Wyborcza" oskarża: Już 8 ofiar śmiertelnych ustawy PiS [ZOBACZ JAKIEJ]

Polecamy również: Posłanka PO Kinga Gajewska ROZSTAŁA się z mężem? Jest komentarz

Przeczytaj ponadto: Macierewicz chce odszkodowania od Niemców za wojenne zniszczenia

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: