WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Poseł PO złośliwie o wakacjach Kaczyńskiego: Miał zbyt duże spodnie

Poseł PO złośliwie o wakacjach Kaczyńskiego: Miał zbyt duże spodnie

08.08.2016, godz. 14:15
Jarosław Kaczyński na rybach
foto: Joachim Brudziński/Twitter

Internet obiegły zdjęcia z niedzielnej wyprawy Jarosława Kaczyńskiego po Zalewie Szczecińskim. Prezes PiS wsiadł na jacht wraz z Joachimem Brudzińskim i Czesławem Hocem. Panowie świetnie się bawili, łowili ryby i wystawiali twarze do słońca. Jednak zbyt sielankowe życie prezesa nie spodobało się posłowi PO Michałowi Szczerbie, który złośliwie skomentował wodny wypad Kaczyńskiego.

Poseł Platformy Obywatelskiej chyba pozazdrościł prezesowi PiS miłej niedzieli. Jarosław Kaczyński wybrał się w weekend w rejs jachtem po Zalewie Szczecińskim w towarzystwie wicemarszałka Brudzińskiego i europosła Hoca. Wszyscy trzej nie tylko podziwiali piękno przyrody z jachtu, ale też łowili ryby. Co prawda z marnym skutkiem, bo żadna ryba nie dała się złapać. Jednak na osłodę nieudanych łowów nad głowami panów rozpostarła się tęcza. - Szczupaki bezpieczne,zostały w Zalewie Szczecińskim, ale Czesław Hoc "załatwił" piękną biblijną tęczą nad krainą - cieszył się na Twitterze Brudziński.

Sprawdź: Tak Jarosław Kaczyński łowi ryby z Brudzińskim [ZDJĘCIA]

Gdy poseł Szczerba z PO zobaczył te zdjęcia i wpisy nie ocenił ich dobrze, a w rozmowie z Superstacją komentował: - Mam wrażenie, że Joachim Brudziński pożyczył spodnie dresowe Jarosławowi Kaczyńskiemu, dlatego one są takie duże - oceniał niczym szafiarka. I dodał, że panowie przynajmniej mogli się przynajmniej uśmiechnąć, bo tak to wyglądają jak smutasy: - Prawdziwie męski wypad z tęczą w tle. Smutni panowie na łódce, nieradośni, mogliby się trochę uśmiechnąć.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: