WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Poseł Szeliga, szantażowany przez prostytutkę, wydał oświadczenie

Poseł Szeliga, szantażowany przez prostytutkę, wydał oświadczenie

06.01.2014, godz. 02:15
Poseł Szeliga
Piotr Szeliga (37 l., z lewej) jest posłem Solidarnej Polski, partii kierowanej przez Zbigniewa Ziobrę (44 l.) foto: SE.pl

Poseł Piotr Szeliga z Solidarnej Polski, szantażowany przez prostytutkę, nie komentuje sprawy. Wydał jedynie następujące oświadczenie:

twitter-o-szelidze
Twitter o Szelidze foto: Twitter

Szanowni Państwo, 
w związku z informacjami medialnymi pojawiającymi się w sprawie, w której jestem osobą pokrzywdzoną chciałbym złożyć niniejsze oświadczenie. Jestem osobą wobec której grupa przestępcza przygotowała zorganizowaną prowokację. Nie uległem tej prowokacji, ani próbie szantażu.

Natychmiast poinformowałem o wszystkim policję i nasza współpraca doprowadziła do szybkiego ujęcia sprawców. Niektóre informacje podawane przez media mijają się z prawdą i są wielce dla mnie i mojej rodziny krzywdzące.

Do czasu zakończenia postępowania sądowego nie będę udzielał żadnych dodatkowych informacji jak również zawiesiłem swoje członkostwo w klubie parlamentarnym Solidarna Polska.

PRZECZYTAJ: Jak prostytutka szantażowała posła Szeligę

Proszę media o uszanowanie praw osoby pokrzywdzonej. Po zakończeniu postępowania sądowego udzielę wyczerpujących informacji. Na tę chwilę mimo krzywdzących mnie opinii, nie mogę tego uczynić, ponieważ złamałbym tajemnicę śledztwa.

Nie pozwólcie aby szantażyści triumfowali!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: