WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Posłanka PiS odpowie za słowa o "zwyrodnialcach, bydle i swołoczy"?

Posłanka PiS odpowie za słowa o "zwyrodnialcach, bydle i swołoczy"?

21.04.2017, godz. 13:39
Małgorzata Gosiewska
foto: Super Express

Po rocznicy katastrofy smoleńskiej posłanka Prawa i Sprawiedliwości określiła ludzi, którzy zakłócali przebieg uroczystości pod Pałacem Prezydenckim, mało subtelnym mianem "zwyrodnialców, bydła i swołoczy". Jak się okazuje, słowa posłanki ubodły Arkadiusza Brodzińskiego z organizacji Polska Laicka, który złożył w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.

Posłanka Gosiewska nazwała uczestników manifestacji organizowanej przez Obywateli RP tym mało chlubnym mianem w trakcie wizyty w TV Republika. Jak mówiła (od ok. 6 minuty):

 

Na słowa te postanowił zareagować przedstawiciel Polski Laickiej, który wysłał zawiadomienie do prokuratury. Jak można w nim przeczytać: - W dniu 19 kwietnia dokonałem zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Toruniu, o popełnieniu w dniu 11 kwietnia 2017 roku w Warszawie, na antenie Telewizji Republika przestępstwa zniesławienia na podstawie Art. 212 § 2 Kk na moją szkodę oraz szkodę innych osób, przez Poseł Małgorzatę Gosiewską.

 

 

Gosiewska na swoim TT zareagowała na to zawiadomienie słowami: - "Pokojowa i kulturalna manifestacja"...to już nawet nie jest śmieszne.Użyte przeze mnie słowa są w pełni adekwatne do tego co tam sie działo. Następnie w rozmowie z jednym internautą tłumaczyła: - Jeśli nie darł sie pan w trak.Modlitwy i nie blokowal pan Wawelu rodzinie Śp. L.Kaczyńskiego-słowa te pana nie dotyczą. Słuchać ze zrozum.

Zobacz także: Chciała przywitać Tuska "kajdankami i SZUBIENICĄ" - złożyła rezygnację!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: