WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Posłanka PO Kinga Gajewska ROZSTAŁA się z mężem? Jest komentarz

Posłanka PO Kinga Gajewska ROZSTAŁA się z mężem? Jest komentarz

02.08.2017, godz. 10:59
ŚLUB KINGI GAJEWSKIEJ.
Kościół w czasie ślubu Kingi Gajewskiej tonął w kwaitach i pięknym świetle świec foto: Archiwum

W zeszłym roku posłanka Kinga Gajewska z radością i dumą ogłaszała w Internecie: - Od dziś jestem Kinga Magdalena Gajewska-Płochocka. Ślub był ważnym wydarzeniem w politycznym świecie, a Gajewska była ostatnią z panien w Platformie Obywatelskiej. Niestety, jak się okazuje, po wielkiej miłości nie ma śladu - posłanka Kinga Gajewska rozstała się z mężem, donoszą media.

O rozstaniu posłanki Kingi Gajewskiej z mężem donosi "Fakt". Z informacji gazety wynika, że koniec małżeństwa młodziutkiej parlamentarzystki, która zaledwie rok temu (w maju 2016) wzięła ślub z Piotrem Płochockim, jest już przesądzony. Informator tabloidu powiedział: - Małżeństwo okazało się fiaskiem i para nie widzi przed sobą wspólnej przyszłości. Powodem kryzysu u młodych małżonków miała stać się polityka, a co za tym idzie brak czasu dla siebie. Kinga Gajewska to jedna z najbardziej aktywnych posłanek, wszędzie jej pełno, zasłynęła w czasie grudniowego kryzysu parlamentarnego. W czasie "puczu" to ona brylowała w mediach, umieszczała w Internecie zdjęcia i filmy z partyjnymi kolegami. Cały czas zajmowała się polityką.

Doniesienia w rozmowie z gazetą skomentowała sama posłanka: -  Nasz związek został wystawiony na bardzo ciężką próbę. W polityce problemem jest brak czasu - przyznała Gajewska, która już jakiś czas temu w mediach społecznościowych zmieniła nazwisko z Gajewska-Płochocka na Gajewska.

Ślub Gajewskiej i Piotra Płochockiego był wielkim wydarzeniem. Na weselu bawiło się kilkuset gości, w tym znani politycy PO. Obecny na ślubie Gajewskiej byli:  Joanna Kluzik-Rostkowska, Rafał Trzaskowski, Michał Boni i Marcin Święcicki. Jak mówiła wówczas panna młoda same składanie życzeń trwało dwie godziny. Posłanka w pięknej koronkowej sukni wyglądała bajecznie u boku przystojnego miłośnika motocrrosu Piotra Płochockiego. Niestety dziś to już tylko wspomnienia...

Czytaj: Schetyna mówi do niej Dzidzia! O kogo chodzi?

Zobacz: Wpadka posłanki PO dot. ataku na czeczeńską rodzinę. Kinga Gajewska przeprasza

Polecamy: Wybierz NAJŁADNIEJSZĄ posłankę nowego Sejmu [SONDA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: