WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Posłanka Scheuring-Wielgus UJAWNIA: Poseł zwyzywał mnie od niezłej dupeczki

Posłanka Scheuring-Wielgus UJAWNIA: Poseł zwyzywał mnie od niezłej dupeczki

26.07.2016, godz. 05:00
JOANNA SCHEURING WIELGUS
JOANNA SCHEURING WIELGUS foto: Super Express

Bulwersująca prawda o tym, co dzieje się za kulisami polskiego Sejmu! Joanna Scheuring-Wielgus (44 l.), posłanka Nowoczesnej, wyznaje, że jednym z najgorszych przeżyć, jakie ją spotkały w pierwszym roku na Wiejskiej, były słowa: "Niezła z ciebie dupeczka", - usłyszane od jednego z doświadczonych kolegów posłów.

- To było w pierwszym tygodniu mojego pobytu w Sejmie, jak tylko zaczęłam sprawować funkcję posłanki. Jeden z posłów wyraził się, że jestem "niezłą dupeczką". Odpowiedziałam mu równie soczyście i od tamtej pory jest spokój - przyznaje posłanka Nowoczesnej w programie "Sterniczki w Krytyce Politycznej". Joanna Scheuring-Wielgus nie chce jednak powiedzieć, kim był ów poseł, który wystartował do niej z tą seksistowską uwagą. - Sprawa jest już zamknięta, jednak takie uwagi w Sejmie są wszechobecne. Z przykrością muszę stwierdzić, że takie teksty to norma. Często widzę takie sytuacje. Stykam się z nimi w kuluarach, na sali posiedzeń, w komisjach. Nasze posłanki z Nowoczesnej reagują na takie zachowania od razu, bo są one dla nas nie do zaakceptowania. Nie wiemy, czy zawsze posłowie tacy bywali. Nasza partia jest w Sejmie pierwszy raz i szokują nas takie zachowania - dodała posłanka w rozmowie z "Super Expressem".

Scheuring-Wielgus podkreśla, że najważniejsze jest to, aby na tego typu teksty reagować natychmiast. - Nie pozwalamy sobie na takie uwagi i lekkie traktowanie. Reagujemy od razu. Czasem trzeba nawet zareagować trochę mocniej - kwituje nam parlamentarzystka Nowoczesnej.

Sprawdź: Posłanka Nowoczesnej z SENSACYJNĄ teorią! Cierpi, bo Kaczyński... podwyższa temperaturę?

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: