WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Prezes przejął ster! Męskie wakacje Jarosława Kaczyńskiego nad Zalewem Szczecińskim

Prezes przejął ster! Męskie wakacje Jarosława Kaczyńskiego nad Zalewem Szczecińskim

10.08.2017, godz. 02:00
PREZES Kaczyński na urlopie
Woda, zachód słońca, to prezes bardzo lubi foto: Archiwum

Nie samą polityką człowiek żyje! Z takiego założenia wyszedł szef PiS Jarosław Kaczyński (68 l.) i postanowił odpocząć w gronie swoich współpracowników na Pomorzu Zachodnim. Łowił ryby, sterował łodzią i zrelaksowany podziwiał uroki Zalewu Szczecińskiego.

To już kolejny raz, kiedy europoseł PiS Czesław Hoc (63 l.), a także minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk (49 l.) wyciągają prezesa na wędkowanie. W ubiegłym roku w sierpniu wspólnie wybrali się na wyspę Wolin i żeglowali po Zalewie Szczecińskim. Wówczas - jak relacjonował wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (49 l.) - politycy nic nie złowili. Tym razem poseł Czesław Hoc, przy współudziale prezesa Kaczyńskiego, złowił kilkanaście sztuk okoni. Były premier pojawił się na łodzi po zakończonym zlocie żaglowców w Szczecinie. Był tam również w towarzystwie swoich najbliższych współpracowników. I postanowił zostać na Pomorzu kilka dni, by choć przez chwilę odpocząć.

Podczas męskiej wyprawy nie dało się jednak definitywnie odciąć od polityki. Jak ujawnia nam jeden z uczestników wyprawy, nie zabrakło dyskusji o inwestycjach na Pomorzu Zachodnim. - Rozmawialiśmy o zakończeniu budowy tunelu pod Świną, dzięki czemu skróci się wielogodzinna przeprawa w Świnoujściu, o budowie drogi S3, która skomunikuje polskie porty z Europą, o rozbudowie terminalu LNG i o pogłębieniu toru wodnego Świnoujście-Szczecin. Na wszystkie te przedsięwzięcia, które mają zakończyć się w najbliższych latach, prezes Kaczyński patrzy przychylnym okiem - ujawnia nam uczestnik rejsu po Zalewie Szczecińskim.

Miesięcznica smoleńska. PLAN obchodów

Sondaż. Wojna o sądy nie zaszkodziła PiS. Partia Kaczyńskiego MIAŻDŻY konkurencję

Błaszczak na wakacjach odpoczywa od Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: