WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Prezydenckie córki: Kinga Duda vs Ivanka Trump [SONDAŻ]

Prezydenckie córki: Kinga Duda vs Ivanka Trump [SONDAŻ]

05.07.2017, godz. 13:17
Kinga Duda, Ivanka Trump
foto:

W kontekście wizyty prezydenta USA, Donalda Trumpa w Polsce wielokrotnie nawiązuje się również do pierwszych dam, które będą towarzyszyć swoim mężom. Dywaguje się, która z pierwszych dam ma lepszy styl, jest bardziej reprezentacyjna itp itd. W se.pl nie zapomnieliśmy jednak również o atrakcyjnych córkach Andrzeja Dudy (Kingi) oraz Donalda Trumpa (Ivanki).

Kinga Duda urodziła się w 1995 roku w Krakowie. Obecnie pobiera nauki na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie we właśnie zakończonym roku akademickim została wyróżniona jako jedna z 5 studentów przez tamtejszą Szkołę Prawa (nomen omen) Amerykańskiego. Jest oczkiem w głowie swojego taty, który mówi o niej zdrobniale "córeczka" lub "ukochane dziecko". To po nim odziedziczyła zamiłowanie do prawa oraz do jazdy na nartach. Co ważne, Kinga wciąż nie wyszła za mąż (choć pozostaje w związku), dając nadzieję wielu Polakom na to, że to oni zostaną wybrańcami pięknej córki prezydenta.

Ivanka Trump urodziła się w 1981 roku w Nowym Jorku. Nie jest córką Melanii, a byłej żony milionera, Ivany. Była modelką i przedsiębiorcą lecz po wyborze Trumpa na stanowisko prezydenta stała się jego asystentką. Ponadto już wcześniej współpracowała z ojcem, będąc wiceprezesem jego firmy (The Trump Organization), a także doradcą jego programu telewizyjnego (The Apprentice). W styczniu 2017 roku przeniosła się do Waszyngtonu, kiedy jej mąż, Jared Kushner, został mianowany Starszym Doradcą Prezydenta Stanów Zjednoczonych przez Donalda Trumpa.  Począwszy od końca marca 2017 roku pełni służbę w administracji jej ojca jako asystentka prezydenta. Jest ważną osobą w wewnętrznym kręgu zaufanych osób Donalda Trumpa.

A więc jak sądzicie Wy, drodzy czytelnicy? Która z "pierwszych córek" ma lepszy styl? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie lub wyrażenia swojego zdania w komentarzu.

Zobacz także: Wizyta Donalda Trumpa w Polsce - szczegółowy plan

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: