WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Protasiewicz PONOWNIE wdał się w ŻENUJĄCĄ pyskówkę z internautą

Protasiewicz PONOWNIE wdał się w ŻENUJĄCĄ pyskówkę z internautą

08.11.2016, godz. 15:34
Jacek Protasiewicz
Jacek Protasiewicz foto: Super Express

Czy to przystoi reprezentantowi narodu, jak zwykło się mówić o naszych posłach? Ledwie przycichło echo słów Jacka Protasiewicza do internauty, w których stwierdził, że "wąchał on klej i zabawiał się z owcą" a już we wtorek poseł ponownie dał się sprowokować na Twitterze do wulgarnej polemiki. Tym razem zasugerował internaucie pociąg do małych dziewczynek i wysłał do filmowego klubu dla homoseksualistów!

Po tym, jak internauta zwrócił się do niego w bardzo niecenzuralny sposób Protasiewicz postanowił zareagować w tym samym stylu. Na podstawie zdjęcia mężczyzny, na którym stoi on przy huśtawce z małą dziewczynką poseł napisał:

 

 

Sprowokowany internauta ponownie w bardzo mało parlamentarny sposób zwrócił się do posła. Wówczas Protasiewicz napisał: - To ewidentnie,niezrównoważony zbok!Może i pedofil,wiec apeluje do ludzi,którzy rozpoznaje te twarz! Nazwisko i adres-do mnie łun na Policję. Gdy jeden z internautów napisał rzekome imię i nazwisko internauty dodał: - Ok, dziękuje. Zgłaszam na Policję. I żeby nie było,ze nie pomagalem ratować honoru @LegiaWarszawa .Robie to trosce o dziecko i polski futbol.

Internauta polecił posłowi wizytę u psychologa, na co ten odpowiedział: - Leczyłeś sie ze swoich karalnych skłonności? Uff..jednak możesz jeszcze liczyć na zbawienie,bo pewnie bardzo religijny jesteś? Konserwatysta?

Kolejna odpowiedź internauty była już mniej wulgarna, ale również i na nią Protasiewicz zareagował bardzo emocjonalnie, wysyłając go do gejowskiego baru, znanego z filmu "Akademia policyjna":

 

 

Inny internauta zapytał, czy Protasiewicz zna ten klub osobiście. Ten odpowiedział:

 

 

Cóż... Nie mamy pewności, że taki sposób rozmowy polityków z internautami jest właściwy. A jak uważacie Wy, drodzy Czytelnicy?

Zobacz także: Protasiewicz WULGARNIE do internauty: ludzie mówią, ze masz potomstwo z owcą

Źródło: TVN24/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: