WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Protasiewicz WULGARNIE do internauty: ludzie mówią, ze masz potomstwo z owcą

Protasiewicz WULGARNIE do internauty: ludzie mówią, ze masz potomstwo z owcą

05.11.2016, godz. 14:41
Jacek Protasiewicz
Jacek Protasiewicz foto: Super Express

Temperatura politycznego sporu w Polsce po raz kolejny sięgnęła zenitu. Wszystko za sprawą wulgarnej wymiany zdań posła Jacka Protasiewicza z jednym z internautów. - A to wtedy!Gdy Pan najpierw wąchał klej,a potem zabawiał się z owcą?!Coś pamietam!I ludzie w Karkonoszach mówią,ze masz pan z nią potomstwo (pisownia oryginalna - przyp. red) - napisał polityk Europejskich Demokratów. Skąd takie słowa Jacka Protasiewicza?

Europejscy Demokraci, do których należą m.in. Michał Kamiński, Stefan Niesiołowski oraz Jacek Protasiewicz, to koło poselskie byłych polityków Platformy Obywatelskiej. Ugrupowanie powstało po tym, gdy Grzegorz Schetyna pozbył się z partii doradcy Ewy Kopacz. Od samego początku politycy ED krytykowali rząd PiS. Nie podobał im się spór związany z ustawą aborcyjną, a Michał Kamiński stwierdził nawet, że w Polsce powinno dojść w tej sprawie do referendum. Równie ostro byli politycy PO krytykowali pomysł rządu Beaty Szydło w sprawie reformy edukacji:

Taka deklaracja nie przypadła jednak do gustu jednemu z internautów. - Cierpienia europejskiego demokraty: protest z Katarem. Kolejny protest proponuję z Omanem. A następnie z Koreą. Północną - napisał użytkownik Twittera. Po kilku zdaniach, Jacek Protasiewicz nie wytrzymał. - A to wtedy!Gdy Pan najpierw wąchał klej,a potem zabawiał się z owcą?!Coś pamietam!I ludzie w Karkonoszach mówią,ze masz pan z nią potomstwo - napisał polityk Europejskich Demkratów.

Takie słowa parlamentarzyście z pewnością jednak nie przystoją...

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: