WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Prowokacja KOD w USA. Reakcja Agaty Dudy [NOWE NAGRANIE]

Prowokacja KOD w USA. Reakcja Agaty Dudy [NOWE NAGRANIE]

21.09.2016, godz. 08:57
Agata Duda
foto: EAST NEWS

"Marionetki, marionetki!" takimi hasłami obrzucono we wtorek goszczącą w USA parę prezydencką. Okrzyki wznosiła grupka działaczy Komitetu Obrony Demokracji. Ale pierwsza dama zamiast zlekceważyć wrzaski, zareagowała bardzo spontanicznie. A prowokatorom posłała buziaki! Zobaczcie nowe nagranie.

Para prezydencka opuszczała budynek konsulatu RP w Nowym Jorku, gdy została słownie zaatakowana przez działaczy Komitetu Demokracji. W stronę prezydenta i jego żony padły okrzyki: marionetki! Wydawało się, że oboje zlekceważą hasła i udadzą, że nic nie słyszą. Ale nie! Agata Duda postanowiła przeciwstawić się obraźliwym słowom. W pewnym momencie odwróciła się w stronę grupki prowokatorów i... posłała im całusa! Reakcja pierwszej damy została nagrana. Na krótkim filmie, który trafił do sieci widać dokładnie, jak pierwsza dama przesyła buziaki w stronę KOD.

Zobacz: Prowokacja KOD w USA! Agata Duda nie wytrzymała...

Jak się okazuje w USA nie było tylko prowokacji KOD i obraźliwych słów. Osoba z bliskiego otoczenia prezydenta Dudy, Marcin Kędryna (który często publikuje w Internecie filmy i zdjęcia ze spotkań prezydenta) ujawnił na Twitterze, że prezydencka limuzyna została opluta przez działaczy Komitetu Obrony Demokracji! - K.O.D. może do listy osiągnięć dopisać naplucie w Nowym Jorku na samochód Prezydenta RP. Walka o demokrację wymaga prawdziwego bohaterstwa - napisał Kędryna. Nie umieścił jednak żadnego nagrania, które by to potwierdzało.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: