WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Prowokacja Kukiza po zabójstwie księdza we Francji: Jednego klechy mniej

Prowokacja Kukiza po zabójstwie księdza we Francji: Jednego klechy mniej

28.07.2016, godz. 11:04
Paweł Kukiz
foto: EAST NEWS

Paweł Kukiz znany jest z tego, że potrafi na swoim Facebooku przedstawiać mocne treści. Nie inaczej zachował się wiadomość z Francji, gdzie dwóch islamistów wzięło zakładników w kościele. Mężczyźni powiązani z Państwem Islamskim zmusili następnie sędziwego księdza, by klęknął przed nimi, później poderżnęli mu gardło, jednocześnie filmując egzekucję. Kukiz zareagował na tę wiadomość bardzo prowokacyjnie.

 

Sprawa bestialskiego morderstwa księdza poruszyła wiele osób w całej Europie. Jedną z nich był lider Kukiz'15. Jego wpis na Facebooku można jednak uznać za szokujący, gdyż muzyk napisał: - Lewactwo chyba szczęśliwe- jednego klechy mniej, prawda towarzysze?

 

Warto przypomnieć, że posłowie jego ugrupowania zaapelowali do polskich władz o jak najszybsze wysłanie wniosku o ekstradycję do Polski Syryjczyka, który wczoraj, w niemieckim miasteczku Reutlingen, zabił maczetą ciężarną Polskę. Sam Kukiz w rozmowie z portalem Fakt.pl przyznawał: - Nie jestem zaskoczony tym, co się wydarzyło w Niemczech. To dopiero początek. Od dawna jestem zbulwersowany podejściem lewactwa do tzw. uchodźców. Teraz zbieramy żniwo ich podejścia.

Zobacz także: Islamiści ODCIĘLI GŁOWĘ KSIĘDZU w kościele! Zamach w Normandii!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: