WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Radna PiS sprzedawała biustonosze, teraz pracuje w Lotosie!

Radna PiS sprzedawała biustonosze, teraz pracuje w Lotosie!

12.10.2016, godz. 12:01
biustonosz, koronka, moda, staniki, biustonosze koronkowe
foto: Pinterest

Trwa tropienie tzw. "Misiewiczów", czyli ludzi związanych z Prawem i Sprawiedliwością, którzy wylądowali na posadach w państwowych spółkach. Głośno było m.in. o właścicielu baru z kebabem, który dostał pracę w PGNiG. Trójmiejska "Gazeta Wyborcza" donosi o kolejnym ciekawym przypadku. Do spółki Lotos Kolej trafiła właśnie radna Gdyni Hanna Mazur.  Równolegle pracuje ona społecznie dla "Gazety Polskiej". Co ciekawe, w przeszłości zajmowała się ona m.in. handlem bielizną. Jak przekonuje radna, posadę dostała po tym, jak w ciemno wysłała swoje CV.

 Do gazety dotarła wiadomość: - Radna Gdyni, Hanna Mazur (PiS). Sprzedawała staniki, teraz jest w Lotos Kolej jako szefowa działu sprzedaży [jest koordynatorem sprzedaży]. A żeby było śmieszniej, jest też w 'Gazecie Polskiej Pomorze' na stanowisku szefowej działu sprzedaży, pozyskuje pieniądze na reklamy finansowane przez Lotos. Pracując w Lotosie, jednocześnie podpisuje się jako szefowa reklamy 'Gazety Polskiej.

 

 

Dziennikarze "GW" poszli tym tropem. Jak ustalono, radna Mazur jest działaczką Klubów "Gazety Polskiej". Ukończyła filologię polską i od roku 2000 prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą Hanna - Usługi Marketingowe (gdzie zeszłoroczny przychód wyniósł 52 000 zł). Jest od kilku tygodni szefem PR i marketingu pomorskiego oddziału "Gazety Polskiej", gdzie jak mówi pracuje nieodpłatnie.

Mazur przyznała: - W przeszłości zajmowałam się handlem bielizną, ale nie tylko, także sprzedażą samochodów i ubezpieczeń. Jak tłumaczyła, pracę w Lotosie dostała bez żadnych znajomości, ot, po prostu wysłała CV. Jak wspomina: - Moje dziecko wyjechało na studia za granicę i zaczęłam szukać pracy. To jest całe wytłumaczenie. Pozwoliłam sobie złożyć podania w kilku firmach i zostałam przyjęta do Lotosu. Nikt z partii nie zaproponował mi pracy. Dodała, że nie zawiesza swojej własnej działalności, ponieważ nie powoduje to żadnego konfliktu interesów.

W Lotos Kolej (drugi największy, po PKP Cargo, towarowy przewoźnik w kraju) radna objęła stanowisko koordynatora sprzedaży usług. Jak podkreśliła Mazur: - Firma ma wielkie perspektywy i dynamicznie się rozwija. Na koniec zaznaczyła, że pisanie o objęciu przez nią owego stanowiska "nie jest do końca uczciwie", gdyż "GW" nie zajmuje się takimi sprawami w przypadku radnych PO lub Samorządności.

Zobacz także: Spór o Caracale. Wiceszef MON: To my uczyliśmy Francuzów jeść widelcami

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: