WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Rajskie wakacje Tomasza Lisa wśród SŁONI [ZDJĘCIA i WIDEO]

Rajskie wakacje Tomasza Lisa wśród SŁONI [ZDJĘCIA i WIDEO]

10.08.2016, godz. 13:09
Rajskie wakacje Tomasza Lisa wśród SŁONI [ZDJĘCIA i WIDEO]
foto: Fotomontaż SE.pl

Chociaż w Polsce pogoda nie rozpieszcza, to gwiazdy wiedzą gdzie uciec, by spędzić wakacje w słońcu. Tak jak Tomasz Lis, który wyruszył na wczasy w ciepłe kraje. Dziennikarz nie zdecydował się jednak na błogie leniuchowanie na plaży i pluskanie w lazurowej wodzie, ale na podglądanie zwierząt.

Tomasz Lis ma za sobą pracowite miesiące. Po wygranej wyborów przez PiS uważnie śledził poczynania nowej władzy, a to z pewnością było wyczerpujące. Był aktywny w internecie, gdzie na Twitterze nieraz kilkanaście razy dziennie umieszczał uszczypliwe wobec rządzących wpisy, chadzał na marsze KOD, gdzie zdzierał głos w obronie demokracji. Zasłużył więc na odpoczynek. Lis jednak nie wybrał się na wczasy nad polskie morze, tak jak zwykli Polacy, którzy zostali opisani w jego tygodniku "Newsweek". On postawił na zagraniczne wojaże. Na Twitterze pochwalił się pierwszymi zdjęciami z urlopu. Lecąc samolotem Lis zauroczył się wschodem słońca i pięknymi chmurami.

Lis wśród słoni

Takie widoki zwiastowały tylko jedno: wspaniałe i udane wakacje. Tak też się stało, Tomasz Lis trafił do raju! Dziennikarz pochwalił się w sieci zdjęciami miejsca, w którym aktualnie przebywa. Lis jest z kamerą wśród zwierząt, a konkretnie słoni. Widok ogromnych ssaków sprawił, że Lis poczuł się jak w dzieciństwie i na myśl przyszła mu piosenka o słoniach dla najmłodszych: - Więcej niż 4, są wesołe, kochają się jak warianty. Tylko kokardek nie mają - napisał zachwycony dziennikarz. Jak nic wakacje będzie miał bajkowe!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: