WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Reklamują się pogrzebem Marii Kaczyńskiej

Reklamują się pogrzebem Marii Kaczyńskiej

15.11.2016, godz. 15:25
Exitus reklamuje sie pogrzebem Marii Kaczyńskiej
Firma Exitus reklamuje swoje usługi zdjęciami z pogrzebu Marii Kaczyńskiej foto: se.pl

Czy w tym kraju nie ma już żadnej świętości?! Firma pogrzebowa Exitus swoje usługi reklamuje w internecie zdjęciem z pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich. Fotografia przedstawiająca karawan z ciałami pary prezydenckiej znalazła się w zakładce galeria na stronach internetowych Exitus. Zdjęcie opisano zostało jako: "cialo marii kaczyńskiej.jpg"

W 2010 roku płakała cała Polska. Tragedia smoleńska na kilka dni zjednoczyła dramatycznie podzielone polskie społeczeństwo. W pogrzebie Lecha i Marii Kaczyńskich uczestniczyły na żywo i przed ekranami telewizorów miliony Polaków. Tragedia i zaduma tamtych dni na zawsze pozostała w sercu wielu Polaków. Czy można wykorzystać takie wydarzenie do reklamy własnych usług? Okazuje się, że tak! Firma pogrzebowa Exitus, której karawany wiozły ciało pary prezydenckiej zamieściła zdjęcie z tamtych uroczystości na swojej stronie internetowej. Fotografia o nazwie "cialo marii kaczynskiej.jpg" znalazła się na stronach internetowych Exitusa w zakładce zachwalającej usługi świadczone przez tą firmę.

 

Przy zdjęciu czytamy opis usług: "Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych pozwala nam na sprawne i profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej. Dopełnimy wszelkich formalności urzędowych oraz zadbamy o odpowiednią oprawę podczas pogrzebu. Gwarantujemy godne pożegnanie bliskich Państwu osób." Poniżej zdjęcia znajduje się natomiast bogata galeria oferowanych trumien:

Źródło: mra
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: