WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Rosjanie zakłócają sygnał telefoniczny? Tak twierdzi poseł PiS!

Rosjanie zakłócają sygnał telefoniczny? Tak twierdzi poseł PiS!

13.08.2016, godz. 11:02
Telefon komórkowy
foto: Jupiterimages

Mieszkańcy północno-wschodniej Polski mają problemy z zasięgiem swoich telefonów komórkowych. Wojciech Kossakowski, poseł Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że za wszystkim stoją Rosjanie, którzy zakłócają sygnał GPS!

Dramat mieszkańców pólnocno-wschodniej Polski, w szczególności tych z małych miasteczek i wsi! Wszystko przez zanikający sygnł GPS, który uniemożliwia wykonywanie połączeń do bliskich, urzędów, służby zdrowia, czy policji! A na domiar złego, budki telefoniczne są masowo likwidowane! - Żeby zadzwonić do krewnych w Olsztynie, Warszawie czy Wrocławiu, muszą korzystać z roamingu lub kupić rosyjską kartę telefoniczną. Polskie sieci nie mają tam bowiem zasięgu - czytamy w artykule z "Gazety Polskiej Codziennie". Jak żyć?! Kto stoi za zakłócaniem sygnału telefonicznego? Poseł PiS Wojciech Kossak twierdzi, że wie kto jest odpowiedzialny za kłopoty Polaków.

Brak możliwości korzystania z polskich sieci nie jest bynajmniej wynikiem braku zasięgu. Rosyjskie i białoruskie urządzenia używane przez wojsko emitują tak silny sygnał, że zagłusza on polski - mówi poseł z województwa warmińsko-mazurskiego. Budki z kolei są likwidowane z powodu braku rentowności. Właściciel budek, firma Orange postanowiła zlikwidować połowę z 650 publicznych aparatów telefonicznych. Według "Gazety Polskiej Codziennie" problemy z zasięgiem mogą wpływać na zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców tego rejonu Polski, gdyż ciężko im się skontaktować ze służbą zdrowia i służbami porządkowymi.

Co sądzicie?

Zobacz: Pawłowicz mocno o Gronkiewicz-Waltz: "Nienawidzi ofiar Smoleńska!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: