WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Rozłam w Platformie? 30 posłów w apelu do Schetyny

Rozłam w Platformie? 30 posłów w apelu do Schetyny

21.07.2016, godz. 20:25
Grzegorz Schetyna
Grzegorz Schetyna foto: Super Express

Rozłam w PO? Blisko 30 posłów Platformy Obywatelskiej podpisało apel do zarządu partii, w którym domagają się przywrócenia wykluczonych polityków - Michała Kamińskiego, Jacka Protasiewicza i Stanisława Huskowskiego.

Nie wszyscy posłowie PO są zadowoleni z wyrzucenia z partii Kamińskiego, Protasiewicza i Huskowskiego. W czwartek 21 lipca blisko 30 posłów Platformy podpisało apel do zarządu partii o cofnięcie decyzji ws. wykluczenia wymienionych polityków. Według nieoficjalnych informacji pod apelem do Grzegorza Schetyny podpisali się m.in. była premier Ewa Kopacz, Cezary Grabarczyk, Marek Biernacki, Marian Zembala, Henryka Krzywonos-Strycharska, Joanna Mucha, Kazimierz Plocke.

Przypomnijmy, że niedawno krytycznie o Grzegorzu Schetynie wypowiedział się również Stefan Niesiołowski. W sprawie wystosowanego apelu do zarządu partii Niesiołowski przyznał, że grupa posłów, która go podpisała "bardzo krytycznie" ocenia dotychczasowe przywództwo Schetynyw Platformie. Czy to zapowiedź poważnego rozłamu w PO? Być może przekonamy się o tym podczas najbliższego posiedzenia zarządu partii. To zostało wyznaczone na piątek 22 lipca na godzinę 16:00.

ZOBACZ: Koniec świata jest blisko? Niesiołowski CHWALI PiS!!!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: