WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Rozwód Kaczyńskiej i Dubienieckiego. Historia ich MIŁOŚCI i ROZSTANIA

Rozwód Kaczyńskiej i Dubienieckiego. Historia ich MIŁOŚCI i ROZSTANIA

22.11.2016, godz. 11:02
Marta Kaczyńska, Marcin Dubieniecki
foto: EAST NEWS

To była wielka, romantyczna miłość. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki poznali się jako bardzo młodzi ludzie, jeszcze na studiach. Gorące uczucie między nimi zaowocowało dwiema córkami i małżeństwem. Niestety, po ogromnej miłości już nie ma śladu! 22 listopada w gdańskim sądzie odbędzie się pierwsza sprawa rozwodowa pary. Małżeństwo Kaczyńskiej i Dubienieckiego to już przeszłość! Rozwód jest pewny.

Marta Kaczyńska poznała Marcina Dubienieckiego na studiach. Oboje uczyli się na Uniwersytecie Gdańskim. Ale wtedy jeszcze nie zdecydowali się na wspólną przyszłość, bo Kaczyńska zdecydowała się na ślub z kimś zupełnie innym. Jej wybrankiem został Piotr Smuniewski, który przez pierwsze lata wychowywał z Kaczyńską jej córeczkę Ewę. Wraz z Martą Kaczyńską pojawił się też na bilbordzie w czasie prezydenckiej kampanii wyborczej, w której startował Lech Kaczyński. Szczęśliwa rodzina spoglądała na wyborców ze zdjęć. Niestety, dwa lata później Kaczyńska była już rozwódką. A na horyzoncie uczuć znów pojawił się prawnik Marcin Dubieniecki. Para szybko się pobrała, a po kilku miesiącach na świat przyszła druga córka Kaczyńskiej - Martyna. Później Dubieniecki powiedział w wywiadzie o starszej córce Kaczyńskiej: -  Jestem prawnie i faktycznie ojcem mojego dziecka.

Wydawało się, że Marcin i Marta są dla siebie stworzeni, rozumieli się bez słów, a wraz  córeczkami tworzyli szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Gdy doszło do wielkiej tragedii - katastrofy pod Smoleńskiem, w której zginęli rodzice Marty Kaczyńskiej - Dubieniecki wspierał żonę. Był z nią w tym trudnym czasie, pocieszał, pomagał. Po kilku miesiącach od tragedii małżonkowie wystąpili na okładce kolorowego magazynu, a Kaczyńska opowiadała jak po kilku latach po skończeniu studiów jej drogi z Dubienieckim znów się skrzyżowały: - Niesamowite zakochanie. Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsce. Decyzję o drugim dziecku podjęliśmy świadomie. Chcieliśmy Martynki i mamy ją. Do czasu...

Po kilku latach małżeństwa zaczęły pojawiać się pierwsze pogłoski i rozwodzie. W końcu okazało się, że w Dubieniecki złożył w sądzie pozew o rozwód. Był grudzień 2013, ale do rozprawy nie doszło, bo jedno z małżonków nie przyszło do sądu. Później sprawa się przeciągała, aż wreszcie Dubieniecki trafił do aresztu (zarzucono mu kierowanie grupą przestępczą i wyłudzenie pieniędzy od państwa). Sprawa rozwodowa została więc umorzona, a Kaczyńska nadal była żoną mecenasa Dubienieckiego. Mąż bratanicy prezesa PiS wyszedł z aresztu po 14 miesiącach, dlatego temat rozwodu wrócił. 22 listopada w Gdańsku odbędzie się pierwsza rozprawa rozwodowa, która może zakończyć małżeństwo Kaczyńskiej i Dubienieckiego.

Sprawdź: Dubieniecki zastraszał Martę? Przyjaciółka domu krytykuje męża Kaczyńskiej

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: