WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka ROZWÓD Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Zdjęcia z rozprawy. RELACJA NA ŻYWO

ROZWÓD Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Zdjęcia z rozprawy. RELACJA NA ŻYWO

22.11.2016, godz. 11:37
Rozwód Kaczyńskiej
foto:

Rozwód Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego może zostać ogłoszony już dziś. We wtorek 22 listopada małżeństwo bratanicy prezesa PiS Marty Kaczyńskiej i jej męża Marcina Dubienieckiego najprawdopodobniej zostanie zakończone. Chociaż od dłuższego czasu para nie jest razem, a pierwszy pozew rozwodowy wpłynął do sądu już kilka lat temu, to dopiero teraz Kaczyńska i Dubieniecki mogą stać się wolnymi ludźmi.

Małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego przejdzie do historii. Kaczyńska i Dubieniecki byli razem przez 9 lat, mieli dwoje dzieci, ale jak widać to za mało, by miłość przetrwała. W gdańskim sądzie we wtorek odbędzie się pierwsza rozprawa rozwodowa małżonków. I chociaż już kilka lat temu mówiono o rozwodzie Kaczyńskiej i Dubienieckiego, to sprawa dopiero teraz zostanie rozstrzygnięta, bo jeszcze niedawno Dubieniecki siedział w areszcie. Trafił tam w wakacje 2015 roku, z zarzutami, m.in. kierowania grupą przestępczą. Pobyt mecenasa w areszcie sprawił, że sprawę rozwodu odłożono, ale teraz, gdy mąż Kaczyńskiej jest już na wolności, dojdzie do rozwodu. RELACJA NA ŻYWO z rozwodu Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego na Se.pl.

Zobacz: Rozwód Kaczyńskiej i Dubienieckiego. Historia ich MIŁOŚCI i ROZSTANIA

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ

10.45 Na rozprawę Marta Kaczyńska ubrała się w czerwony płaszcz, białą koszulę, granatową marynarkę i granatowe spodnie. Marcin Dubieniecki zjawił się w sądzie w granatowym garniturze i w białej koszuli. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

9.30 Rozprawa w sprawie rozwodu Marcina Dubienieckiego i Marty Kaczyńskiej została zakończona. Już wkrótce dowiemy się, jaki jest wyrok w tej sprawie.

8.35 Wiadomo, że zarówno Marta Kaczyńska jak i Marcin Dubieniecki stawili się na sali rozpraw. Właśnie oczekują na wejście.

7.50 Przypomnijmy, że rozprawa rozwodowa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego ma się rozpocząć 22 listopada po godzinie 8.00. Obie strony spotkają w jednym z sądów w Gdańsku.

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: