WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Rydzyk ma SKLEP Z GADŻETAMI. Koszulka za 60 ZŁOTYCH!

Rydzyk ma SKLEP Z GADŻETAMI. Koszulka za 60 ZŁOTYCH!

29.08.2016, godz. 04:10
Rydzyk ma głowę do interesów!
Ojciec Tadeusz Rydzyk stawia na ekspansję w internecie - sprzedaje koszulki i dewocjonalia foto: Super Express

Któż by się spodziewał? Koszulki, breloczki, piórniki, a nawet gry komputerowe - oto, co można kupić w sklepie internetowym ojca Tadeusza Rydzyka (71 l.). Cena za T-shirt z metką jego fundacji Lux Veritatis? Niecałe 60 złotych. E-sklepik to kolejny kamyczek do wielkiego imperium najsłynniejszego polskiego duchownego.

Chrześcijańskie koszulki o. Rydzyka cieszą się powodzeniem. W większości są praktycznie wyprzedane z magazynu. Są wersje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kilka wzorów do wyboru, obowiązkowo z podkreśleniem wyznawanej wiary. Sklepik sprzedaje również gry komputerowe dla młodzieży. Nie są to jednak żadne strzelanki. Miłośnicy gier muszą się zadowolić "Quizem Biblijnym" lub przygodową grą edukacyjną "Być uczniem Jezusa". Na szczęście ich ceny nie przyprawiają o zawrót głowy - można je kupić już za 40 złotych. Rydzyk sprzedaje również oryginalne kolorowe piórniki. Cena? 15 złotych. A to nie wszystko...

ZOBACZ TEŻ: DRAMAT ojca Rydzyka: Muszę żebrać!

W sklepiku można także znaleźć między innymi książki kucharskie, poradniki małżeńskie, herbatki ziołowe oraz obowiązkowo startery własnej telefonii toruńskiego redemptorysty.Majątek duchownego, a raczej ten, którym zarządza, kilka lat temu tygodnik "Wprost" wyliczył, na bagatela, 300 mln złotych, co pozwoliłoby mu zająć 87. pozycję na liście najbogatszych Polaków. Sklepik to tylko mała część olbrzymiego imperium. Rydzyk posiada telewizję, radio, wcześniej wspomnianą sieć komórkową oraz szkołę wyższą.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: