WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Ryszard Petru wytyka Kaczyńskiemu luki w wykształceniu

Ryszard Petru wytyka Kaczyńskiemu luki w wykształceniu

04.07.2017, godz. 10:07
Jarosław Kaczyński Ryszard Petru
foto: Fotomontaż SE.pl

Ryszard Petru w programie "Kropka nad i" skomentował przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na kongresie PiS w Przysusze. Były przewodniczący Nowoczesnej zarzucił prezesowi PiS życie przeszłością oraz... brak wykształcenia. Miał rację?

Ryszard Petru w rozmowie z Moniką Olejnik skomentował sobotnie przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na kongresie PiS. Prezes Prawa i Sprawiedliwości w sobotę mówił m.in. o programie Mieszkanie plus, który obok Rodziny 500 plus jest dla partii jednym z najważniejszych projektów.

- My to musimy zrobić. To jest apel do pana ministra infrastruktury (Andrzeja Adamczyka - PAP). To musi być zrobione. To musi ruszyć, tu trzeba połączyć siły - apelował prezes PiS.

Ryszard Petru o wykształceniu Kaczyńskiego

- To było wystąpienie z 77. roku. Jak człowiek, który jest oderwany od rzeczywistości, od 25 lat żyje polityką, może mówić nam o Polsce marzeń - powiedział w "Kropce nad i" przewodniczący Nowoczesnej Ryszard Petru - tak wystąpienie Kaczyńskiego podsumował Petru.

Były lider Nowoczesnej stwierdził również, że prezes Kaczyński "jest niewykształcony ekonomicznie i nabiera się na chwyty Morawieckiego". - Im bardziej Morawiecki obieca, tym bardziej Kaczyński się podnieca – przekonywał Petru.

ZOBACZ: Dlaczego premier Szydło nie przemawiała na kongresie PiS? Tłumaczą czołowi ludzie Kaczyńskiego

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: