WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Rzecznik Macierewicza to ma KLAWE ŻYCIE! Jest też członkiem rady nadzorczej w... [NOWE INFORMACJE]

Rzecznik Macierewicza to ma KLAWE ŻYCIE! Jest też członkiem rady nadzorczej w... [NOWE INFORMACJE]

08.09.2016, godz. 11:50
Bartłomiej Misiewicz
foto: EAST NEWS

Ledwie co gruchnęła wiadomość o tym, że rzecznik MON, Bartłomiej Misiewicz dostał się do rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej (pomimo tego, że nie posiada wymaganego wyższego wykształcenia) a tymczasem okazuje się, że nie będzie to jedyna rada nadzorcza, w której on zasiada. Jak informuje wprost.pl Misiewicz jest też w radzie nadzorczej państwowej firmy Energa Ciepło Ostrołęka.

Portal przypomniał, że kariera Misiewicza rozwija się błyskawicznie. Zaczynał on od pracy w aptece, później wspomagał Antoniego Macierewicza i jego zespół smoleński zaś następnie z szefem trafił do MON. Obecnie poza sprawowaniem funkcji rzecznika prasowego i szefa gabinetu politycznego ministra, Misiewicz jest pełnomocnikiem ds. Centrum Kontrwywiadu NATO, konsultantem merytorycznym programu NaszaArmia.pl w TVP został również członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Jak się jednak okazuje- to nadal nie wszystko!

Jak wynika z informacji na stronie firmy, Bartłomiej Sebastian Misiewicz jest też sekretarzem rady nadzorczej spółki Energa Ciepło Ostrołęka [AKTUALIZACJA- firma usunęła tę informację ze swojej strony, mimo to dane te potwierdza wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego- zobacz TUTAJ]

Internauci szybko zareagowali. Jeden pomyślał przyszłościowo...:

 

 

... inny wyraził sprzeciw wobec niedawnych wyborów Forum Ekonomicznego...:

 

 

... zaś trzeci wymyślił jeszcze jedną fuchę dla Misiewicza:

 

 

NOWE INFORMACJE: RMF24.pl poinformował przed paroma minutami, że Misiewicz zdecydował się złożyć rezygnację z rady nadzorczej spółki ENERGA Ciepło Ostrołęka. Jego dymisja została już przyjęta. Rzecznik pozostanie natomiast członkiem rady nadzorczej PGZ.

Zobacz także: Człowiek Macierewicza dostał fuchę, mimo że nie spełnia wymogów

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: