WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Rzecznik MON odznaczony medalem przez Macierewicza

Rzecznik MON odznaczony medalem przez Macierewicza

15.08.2016, godz. 09:26

Bartłomiej Misiewicz, rzecznik prasowy Ministerstwa Obrony Narodowej, został odznaczony w minioną niedzielę, 14 sierpnia przez Antoniego Macierewicza Złotym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju. Jednak przyznanie odznaczenie nie wszystkim się spodobało. W Internecie aż huczy od niezadowolenia!

Bartłomiej Misieiwcz funkcję rzecznika prasowego i szefa gabinetu Ministerstwa Obrony Narodowej pełni od listopada ubiegłego roku. Antoni Macierewicz w niedzielę, w związku ze zbliżającym się Świętem Wojska Polskiego wręczył wyróżnienia i medale wielu żołnierzom i pracownikom cywilnym wojska. Wśród nich był właśnie 25-letni Misiewicz, który z rąk ministra obrony narodowej otrzymał Złoty Medal za Zasługi dla Obronności Kraju - podaje serwis WirtualneMedia.pl.

Ale zdaniem części internautów Misiewicz na tak poważne wyróżnienie nie zasłużył. Publicysta Łukasz Warzecha napisał na Twitterze: - Misiewicz distal medal od Macierewicza. Dalibóg, nie rozumiem, jaki jest cel takich absurdalnych gestów. Pokazać "możemy wszystko"?

Inni także nie kryli oburzenia: - Pan Misiewicz nie mógł dostać Orderu Orła Białego? Po co się rozdrabniać z jakimiś "Zasługami dla obronności Kraju"?; Myślę, że w sprawie medalu dla Misiewicza niepotrzebnie się oburzamy. Obamie, też na zachętę, dali pokojowego Nobla; Pan Misiewicz dostał złoty medal za zasługi dla obronności. Macierewicz ma szczególny dar upokarzania prawdziwie zasłużonych. PiS rozkwita.

Zobacz: Wałęsa tłumaczy się z OHYDNEGO mema o Lechu Kaczyńskim

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: