WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Sasin broni lotniska w Radomiu i zapowiada jego przebudowę

Sasin broni lotniska w Radomiu i zapowiada jego przebudowę

17.08.2016, godz. 15:57
Jacek Sasin
foto: Super Express

Lotnisko w Radomiu uchodzi za jedną z najbardziej absurdalnych inwestycji w Polsce. Wielokrotnie informowano, że pasażerów z niego korzystających można często policzyć na palcach jednej ręki. Ponadto większość przewoźników zdecydowała się wycofać z niego swoje usługi. Tymczasem, dość nieoczekiwanie, w środowej porannej rozmowie w TOK FM, poseł PiS Jacek Sasin bronił tego lotniska i twierdził, że słyszał "o inwestorach, którzy chcą zainwestować naprawdę duże pieniądze" w jego przebudowę.

Jan Wróbel zapytał, co PiS i jego samorządowcy zamierzają zrobić z radomskim lotniskiem. Wówczas poseł zaskakująco odpowiedział: - Dosłownie w ostatnich dniach doszła do mnie informacja, że są inwestorzy zainteresowani tym, żeby naprawdę duże pieniądze zainwestować w to lotnisko.

Prowadzący nie mógł się nadziwić tej odpowiedzi, ale po jej dwukrotnym potwierdzeniu przez Sasina uznał: - Jeżeli tak będzie, to ja wejdę tu pod stół i będę szczekał.

Wówczas poseł odpowiedział niezrażony: - Trzymam pana redaktora za słowo w takim razie. Jak dodał, trzeba "przebudować to lotnisko, żeby miało większą przepustowość". Na koniec podkreślił - Bo jest to lotnisko centralnie położone w Polsce, ma znakomite położenie.

Internauta zadrwił ze słów posła:

 

 

Zobacz także: Kalita nie poddaje się morderczej chorobie! Niedługo ślub!

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: