WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Schetyna skomentował nowe nagrania

Schetyna skomentował nowe nagrania

06.08.2017, godz. 21:11
GRZEGORZ SCHETYNA.
foto: Super Express

Kolejne fragmenty nagrań z restauracji "Sowa i Przyjaciele" zostały ujawnione. Zapisy nagrań opublikowane zostały w TVP Info. Uwagę niemal wszystkich przyciągnęła rozmowa Jacka Krawca z Radosławem Sikorskim. Ówczesny minister MSZ z PO tak mówił o partyjnym koledze Grzegorzu Schetynie: - Na premiera się nie nadaje, bo ma knajacki styl lwowskiego żulika i nie ma poglądów. Schetyna skomentował nowe nagrania

Rozmowę Radosława Sikorskiego z prezesem Orlenu Jackiem Krawcem ujawniono w TVP Info. Nagranie pochodzi z 2014 roku i powstało w słynnej restauracji "Sowa i Przyjaciele". Sikorski, wtedy minister spraw zagranicznych mówi o Schetynie: - Zero kreatywności. Każdy z nas powinien sobie zdawać sprawę do czego nadaje, a do czego się nie nadaje. Idealny numer dwa. (…) Taki knajacki styl trochę. To jest za mało na premiera. On nie czaruje ludzi. Donald ma ten czar, ma ten teflon, ma ten koci zmysł, ma te antenki czułe społecznie. Grzegorz niczego z tego nie ma.

Ujawnione nagrania skomentował sam Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej napisał na Twitterze:- #TVPiS znów w służbie partii. Ale mają pietra przed Polakami  pozdro z grilla.

Zobacz: Kelner od afery taśmowej uciekł z kraju! Co teraz robi?

Przeczytaj też: Taśmy ks. Sowy nie miały związku z aferą taśmową?! Kto je nagrywał?

Polecamy: Proces w sprawie afery taśmowej. Kelner nagrywał polityków, bo myślał, że pracuje dla służb!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: