WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Seksualne GROŹBY pod adresem Miriam Shaded

Seksualne GROŹBY pod adresem Miriam Shaded

23.11.2016, godz. 11:10
Miriam Shaded
foto: EAST NEWS

Szok i niedowierzanie! "Jak cię dorwę, to twoja d***a będzie biedna" napisał pewien mężczyzna do Miriam Shaded. Jakim prawem można tak obrzydliwe i obleśne rzeczy wypisywać pod adresem kobiety!? Seksualne groźby zostały skierowane wobec Shaded, czyli prezes Fundacji Estera. Miriam Shaded opublikowała w sieci dane nadawcy obraźliwych i groźnych wiadomości.

Miriam Shaded nie kryje swoich poglądów na kwestię przyjmowania uchodźców do krajów Europy, ani tego co sądzi o islamie. Już nie jeden raz wprost mówiła: -  Boję się. Wiem, że grozi mi śmierć i mogą mi zrobić krzywdę, ale zdaję sobie sprawę, że muszę mówić, jak jest, by uratować wiele istnień. Islam jest zagrożeniem dla całej Europy - wyznała w jednym z wywiadów. Broniła też postawy Mariusza Pudzianowskiego, który opisał napaść uchodźców na swoje samochody dostawcze: - Uważam, że Mariusz ma prawo do obrony swojej własność. W Stanach jest prawo, że jeśli ktoś wkroczy na twój teren, do twojego domu, to masz prawo go zastrzelić. Wszyscy mają pozwolenie na broń. Apeluję o to, by Polacy również mieli pozwolenie na broń. Teraz okazuje się, że jej obawy o bezpieczeństwo nie są bezpodstawne. Młoda działaczka społeczna ujawniła na Facebooku wiadomości jakiej treści do niej wysłał jeden z użytkowników portalu. Okazuje się, że to pełne brutalności wiadomości o podtekstach seksualnych.

Jak podaje Shaded nadawcą groźnych wiadomości jest muzułmanin. Co mężczyzna napisał do Miriam Shaded? - K***a jedna jak cię dorwę to będzie twoja d***a biedna. Wkrótce zrobię z ciebie większą dziwkę niż teraz jesteś i każdy będzie mógł cię r***ć i loda za darmo. Mam nadzieję, że islamiści zrobią z twojej ci**y A4. Jak kobieta skomentowała wiadomości? - Aha... Panowie i co jam mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać?

Zobacz: Miriam Shaded chce zdelegalizować islam. Szuka już prawnika

Źródło: Michał Kozłowski
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: