WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Senator Pęk trafił do Banku Pocztowego

Senator Pęk trafił do Banku Pocztowego

05.08.2016, godz. 02:00
Senator BOGDAN PĘK
Senator BOGDAN PĘK foto: Archiwum

To się nazywa spaść na cztery łapy. Rok temu opublikowaliśmy zdjęcie ówczesnego senatora PiS Bogdana Pęka (63 l.), leżącego w korytarzu sejmowego hotelu. Po naszym artykule partia usunęła parlamentarzystę z list wyborczych. Pęk odszedł z polityki, jednak długo nie pozostał bez zajęcia. Właśnie wybrano go na członka rady nadzorczej Banku Pocztowego.

Bogdan Pęk, były senator PiS, został sfotografowany, gdy spał wyciągnięty w poprzek korytarza sejmowego hotelu. - Po prostu zasłabłem, na piątym piętrze hotelu sejmowego przed pokojem - tłumaczył się nam wówczas. Zapewniał dodatkowo, że nie był pijany, tylko miał problemy ze zdrowiem. To jednak nie uchroniło go przed konsekwencjami. Usunięty z wyborczych list PiS zakończył swoją polityczną karierę. Przez rok nie dawał o sobie znaku życia, jednak 3 sierpnia, podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Banku Pocztowego SA, został wybrany na nowego członka rady nadzorczej placówki. Warto przypomnieć, że Pęk z wykształcenia jest zootechnikiem.

Bank nie komentuje wyboru byłego senatora do rady nadzorczej.

- Wybór jest zależny od akcjonariuszy - informuje nas tylko biuro prasowe. Chcieliśmy pogratulować byłemu politykowi wyboru, ale nie udało nam się z nim skontaktować.

Zobacz: Znany aktor o Kaczyńskim: NIEPRZEWIDYWALNY człowiek

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: