WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Ciekawostki USA
Se.pl wiadomości polityka SKANDAL! Limuzyna szefa BOR POTRĄCIŁA kobietę. Szef biura ukrył wypadek

SKANDAL! Limuzyna szefa BOR POTRĄCIŁA kobietę. Szef biura ukrył wypadek

13.07.2016, godz. 02:00
BOR potrącenie na pasach
BOR potrącenie na pasach foto:

Dziennikarskie śledztwo "Super Expressu". Służbowe auto wiozące szefa BOR Andrzeja Pawlikowskiego (47 l.) w centrum Warszawy potrąciło rowerzystkę. Sprawę błyskawicznie zatuszowano! Jedynym śladem, jaki pozostał, są nasze zdjęcia uszkodzonej opony w limuzynie szefa BOR.

Informację o zdarzeniu potwierdziliśmy w dwóch niezależnych źródłach. Zrelacjonował ją nam nasz informator, który miał dość zamiatania sprawy pod dywan. On również przekazał nam zdjęcia uszkodzonego samochodu.

Do zdarzenia doszło w połowie grudnia ubiegłego roku. Szef BOR Andrzej Pawlikowski wraz z kierowcą jechali w godzinach porannych do Kancelarii Premiera służbowym audi. Na wysokości ambasady Federacji Rosyjskiej na ul. Belwederskiej samochód zahaczył bokiem jadącą ulicą rowerzystkę. Na szczęście nic groźnego jej się nie stało. Nie mogła jednak już kontynuować jazdy uszkodzonym rowerem. Chwilę po zdarzeniu szef BOR wysiadł z auta i postanowił udać się do KPRM pieszo. Okazało się, że w aucie została uszkodzona opona. Jak wynika z naszych informacji, funkcjonariusze BOR odwieźli uszkodzony rower poszkodowanej kobiecie. Zawieźli jej również kwiaty. Auto z kolei trafiło do naprawy, ale informacji - z jakiego powodu zostało uszkodzone - trudno szukać w oficjalnych wpisach w Biurze. Co na to szef BOR? Nie chciał odnieść się do sprawy.

- Za nami szczyt NATO, przed nami kolejne wyzwanie - Światowe Dni Młodzieży. W związku z intensywnymi przygotowaniami do tego wydarzenia szef BOR płk Andrzej Pawlikowski nie będzie komentował sprawy - poinformowała nas Natalia Markiewicz, rzecznik Biura. Zaskoczony całą sytuacją był natomiast wiceszef spraw wewnętrznych i administracji nadzorujący BOR Jarosław Zieliński (56 l.). - Nic nie wiem o zdarzeniu. Będę wyjaśniał całą sytuację i wtedy się do niej odniosę - powiedział.

Wyjaśnień domagają się posłowie opozycji. - Każdy wypadek, zdarzenie drogowe czy kolizja z udziałem szefa BOR powinny być formalnie odnotowany. Zażądamy natychmiastowych wyjaśnień od Andrzeja Pawlikowskiego - mówi "Super Expressowi" Marek Wójcik (36 l.) z PO, wiceszef sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zobacz: Szef KRRiT OSTRO skrytykował TVP! "Nawet komuniści tego nie zrobili"!

Źródło: Super Express TV

autor: Sylweter Ruzkiewicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: