WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka SKANDALICZNE słowa Jurka Owsiaka do Krystyny Pawłowicz: Niech pani spróbuje seksu

SKANDALICZNE słowa Jurka Owsiaka do Krystyny Pawłowicz: Niech pani spróbuje seksu

07.08.2017, godz. 05:00
KRYSTYNA PAWŁOWICZ, JERZY OWSIAK, SEKS
foto: East News / Super Express

Mocne słowa Jerzego Owsiaka (64 l.) do Krystyny Pawłowicz (65 l.) na Przystanku Woodstock! - Niech pani seksu spróbuje - miał rzucić pod adresem posłanki. Efekt? PiS zapowiedziało, że podejmie odpowiednie kroki prawne wobec twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J. Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów. Prostacki atak na kobietę, profesora, byłego członka Trybunału Stanu, członka KRS i posła na Sejm RP jest nie do zaakceptowania - twardo oświadczyła rzeczniczka PiS Beata Mazurek (50 l.). Ostre słowa Owsiaka miały paść podczas przerwy między spotkaniami w woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych. - Niech pani seksu spróbuje. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać - rzucił Owsiak.

Miała to być jego odpowiedź na wcześniejsze, jeszcze z 2014 r. słowa posłanki PiS, która w ostrym tonie wypowiadała się o uczestnikach festiwalu, podczas którego, jej zdaniem, dochodzi do "szczucia na Kościół". - Ci ludzie prezentują wartości satanistyczne. Ja jako katoliczka gorąco wzywam przy tej okazji katolików, aby nie wspierali tego, aby nie dawali pieniędzy, które dla wolontariuszy i sympatyków kończą się antychrześcijańskim i lewackim praniem mózgu - mówiła wtedy Pawłowicz.

Zobacz: Roman Polański odgwiżdże początek Przystanku Woodstock

Sprawdź: Przystanek Woodstock 2017 - Agata Duda na festiwalu? Jurek Owsiak komentuje

Czytaj: Politycy lansują się u Owsiaka

Źródło: Kamil Kacperczyk
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: