WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Skiba UŚMIERCIŁ misia Uszatka! Zawinił rząd PiS

Skiba UŚMIERCIŁ misia Uszatka! Zawinił rząd PiS

24.11.2016, godz. 15:35
Miś Uszatek
Miś Uszatek foto: EAST NEWS

Gdy wydaje się, że są pewne nienaruszalne świętości, świat artystów wskazuje, że niekoniecznie. Lider "Big Cyc", Krzysztof Skiba, niezadowolony z rządów Prawa i Sprawiedliwości wstawił na swojego Facebooka zdjęcie, które szokuje. Widać na nim legendarną polską postać z kreskówek, misia Uszatka, który powiesił się oglądając w TV wystąpienie premier Beaty Szydło.

Od kiedy Skiba stracił pracę w TVP Info, gdzie współprowadził program „W tyle wizji”, jeszcze mocniej krytykuje on partię rządzącą. Na swoim FB postanowił się podzielić swoimi przemyśleniami ze swoimi fanami. Jak napisał: - Rok rządów PiS odtrąbiono jako wielki sukces. Styl przypominał propagandę sukcesu z czasów Edzia Gierka. Rzeczywiście jest się z czego cieszyć. Gospodarka pikuje w dół (za rok nie będą działać bankomaty), w TVP pełna komuna i propaganda, polska armia rozbrojona (zamiast śmigłowców mamy widelce), na arenie międzynarodowej właśnie dołączyliśmy do III ligi, w edukacji burdel i chaos, prezydent i premier to figuranci, Trybunał Konstytucyjny sparaliżowany, ale są jeszcze fajne plany na przyszły rok aby ateistów i prawosławnych deportować z tego pięknego kraju. Miś Uszatek docenił dobrą zmianę i się powiesił ze szczęścia.

Całość okrasił takim zdjęciem:

 

Post rockmena wywołał duże kontrowersje. Jedni chwalili go za pomysł, bardzo wielu internautów oceniło jednak bardzo krytycznie ten post. A jak uważacie Wy, drodzy czytelnicy? Czy Skiba przesadził?

Zobacz także: Para prezydencka weźmie udział w Szlachetnej Paczce

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: