WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Skiba UŚMIERCIŁ misia Uszatka! Zawinił rząd PiS

Skiba UŚMIERCIŁ misia Uszatka! Zawinił rząd PiS

24.11.2016, godz. 15:35
Miś Uszatek
Miś Uszatek foto: EAST NEWS

Gdy wydaje się, że są pewne nienaruszalne świętości, świat artystów wskazuje, że niekoniecznie. Lider "Big Cyc", Krzysztof Skiba, niezadowolony z rządów Prawa i Sprawiedliwości wstawił na swojego Facebooka zdjęcie, które szokuje. Widać na nim legendarną polską postać z kreskówek, misia Uszatka, który powiesił się oglądając w TV wystąpienie premier Beaty Szydło.

Od kiedy Skiba stracił pracę w TVP Info, gdzie współprowadził program „W tyle wizji”, jeszcze mocniej krytykuje on partię rządzącą. Na swoim FB postanowił się podzielić swoimi przemyśleniami ze swoimi fanami. Jak napisał: - Rok rządów PiS odtrąbiono jako wielki sukces. Styl przypominał propagandę sukcesu z czasów Edzia Gierka. Rzeczywiście jest się z czego cieszyć. Gospodarka pikuje w dół (za rok nie będą działać bankomaty), w TVP pełna komuna i propaganda, polska armia rozbrojona (zamiast śmigłowców mamy widelce), na arenie międzynarodowej właśnie dołączyliśmy do III ligi, w edukacji burdel i chaos, prezydent i premier to figuranci, Trybunał Konstytucyjny sparaliżowany, ale są jeszcze fajne plany na przyszły rok aby ateistów i prawosławnych deportować z tego pięknego kraju. Miś Uszatek docenił dobrą zmianę i się powiesił ze szczęścia.

Całość okrasił takim zdjęciem:

 

Post rockmena wywołał duże kontrowersje. Jedni chwalili go za pomysł, bardzo wielu internautów oceniło jednak bardzo krytycznie ten post. A jak uważacie Wy, drodzy czytelnicy? Czy Skiba przesadził?

Zobacz także: Para prezydencka weźmie udział w Szlachetnej Paczce

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: