WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polityka ŚLUB Jacka Kurskiego z Joanną Klimek w MARCU 2017

ŚLUB Jacka Kurskiego z Joanną Klimek w MARCU 2017

28.11.2016, godz. 11:28
Jacek Kurski, Joanna Klimek
foto: SE.pl

Prezes TVP Jacek Kurski już wiosną przyszłego roku stanie na ślubnym kobiercu! Ukochaną wybranką prezesa Telewizji Polskiej jest związana z mediami Joanna Klimek, była dziennikarka Polsatu, a do niedawna dyrektor programowa TVP. Para: Jacek Kurski i Joanna Klimek, chce wziąć ślub wiosną przyszłego roku.

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski planuje zmienić stan cywilny i wziąć ślub. Wybranką Jacka Kurskiego jest Joanna Klimek, kiedyś pracująca w Polsacie, a do niedawna zajmująca ważne, dyrektorskie stanowisko w TVP. W rozmowie z "Super Expressem" Joanna Klimek potwierdza, że wiosną planuje ślub z prezesem Kurskim: - Potwierdzam, że w marcu bierzemy z Jackiem ślub - powiedziała. Do wielkiego dnia zaślubin pozostaje więc niewiele czasu, bo jedynie kilka miesięcy. Przyszłym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze.

Joanna Klimek pod koniec października tego roku była dyrektorem programowym TVP. Stanowisko to objęła w styczniu tego roku, wcześniej była wiceszefową biura koordynacji programowej. Postawiła jednak na nowe wyzwania i zakończyła współpracę z telewizją publiczną: - W związku z nowymi wyzwaniami zawodowymi kończę współpracę z Telewizją Polską. Przeprowadziłam konieczną konsolidację działań marketingowych w Spółce i polityki programowej głównych anten TVP - mówiła o swojej decyzji portalowi wirtualnemedia.pl.

Zobacz: Kim jest Joanna Klimek?

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: