WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polityka Ślub Jacka Kurskiego. Zdradzili nazwisko partnerki

Ślub Jacka Kurskiego. Zdradzili nazwisko partnerki

28.11.2016, godz. 09:44
Jacek Kurski
foto: Super Express

Prezes TVP Jacek Kurski od ponad roku jest po rozwodzie. W kwietniu 2015 skończyło się jego małżeństwo z żoną Moniką i to po 24 latach! Kurski jest więc aktualnie wolny jak ptak i może sobie na nowo układać życie. Czyżby w sercu prezesa Telewizji Polskiej pojawił się ktoś nowy? W najnowszym wydaniu tygodnika "wSieci" czytamy, że Jacek Kurski się żeni! Coś jest na rzeczy, czy to jedynie plotki? Okazuje się, że Jacek Kurski będzie brał ślub wiosną 2017 roku. Wiadomo już, jak nazywa się przyszła żona Kurskiego.

Jacek Kurski jest rozwodnikiem i nic nie stoi na przeszkodzie, by zmienił swój stan cywilny i znów stanął na ślubnym kobiercu. Prezes Telewizji Polskiej rozwiódł się już jakiś czas temu, a z żoną pozostał w dobrych stosunkach. -  Jestem szczęśliwa. Rozstajemy się w zgodzie. Życzę Jackowi wszystkiego dobrego - mówiła tuż po rozwodzie w rozmowie z "Super Expressem" Monika Kurska. Czy więc prezes Kurski ma zamiar po raz kolejny się ożenić?

Najnowszy numer tygodnika "wSieci" grzmi: - Żeni się! Zarówno na Woronicza, jak i w Polsacie gruchnęła wieść, że Jacek Kurski się żeni! Ano wedle korytarzowych plotek jego wybranką jest Joanna Klimek, była dziennikarka Polsatu i dyrektor programowa w TVP. My tam zawsze nowożeńcom życzymy dobrze, więc szczęść Boże młodej parze! - czytamy w rubryce gazety. W rubryce, która politykę traktuje z przymrużeniem oka. Przy okazji warto zaznaczyć, że Klimek już nie współpracuje z  TVP. Pod koniec października mówiła wirtualnymmediom.pl: - W związku z nowymi wyzwaniami zawodowymi kończę współpracę z Telewizją Polską. Przeprowadziłam konieczną konsolidację działań marketingowych w Spółce i polityki programowej głównych anten TVP.

Zobacz: Kurski po wyborze: Do TVP wrócił obiektywizm i uczciwa debata

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: