WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Pokaz "Smoleńska". Zaproszona Doda, ale nie MĄŻ jednej z ofiar!

Pokaz "Smoleńska". Zaproszona Doda, ale nie MĄŻ jednej z ofiar!

05.09.2016, godz. 14:57
Specjalny pokaz Smoleńska. Zaproszeni Duda, DODA i Kaczyński
foto: Fotomontaż SE.pl

Już wieczorem odbędzie się uroczysty pokaz filmu "Smoleńsk". Udział w specjalnej premierze weźmie prezydent Andrzej Duda. Pojawi się także prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Zaproszenie na pokaz otrzymała też Doda! Gwiazda zdjęciem zaproszenia pochwaliła się w Internecie. Zaś Paweł Deresz, mąż jednej z ofiar tragedii, zaproszenia nie dostał: - Spotkała mnie straszliwa kara. Nie zostałem zaproszony (zresztą z grupy antyantkowej nie tylko ja) na premierę filmu Smoleńsk - napisał na Facebooku.

Wyjątkowy pokaz filmu "Smoleńsk" odbędzie się w Teatrze Wielkim o godzinie 20.00. Na premierze pojawi się Andrzej Duda, o czym informuje strona prezydenta RP. Wiadomo, że pokaz zobaczy też prezes Jarosław Kaczyński. Ale nie tylko politycy zasiądą w fotelach, by obejrzeć film, którego tematem jest katastrofa smoleńska, w reżyserii Antoniego Krauzego. Zaproszenie na uroczysty pokaz "Smoleńska" otrzymała też Doda! Piosenkarka pochwaliła się zaproszeniem na Instagramie. Doda wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać zaproszenie na tle jej zgrabnych nóg w podartych dżinsach. - Właśnie odpakowałam zaproszenie :) - napisała radośnie. Czy Doda zdecyduje się pójść na premierę?

Wlasnie odpakowałam zaproszenie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 3 Wrz, 2016 o 5:10 PDT

Sprawdź: Antoni Macierewicz zapowiada: Będą nowe taśmy smoleńskie

Wszyscy zaś pamiętamy, jak pozowała do zdjęcia z ministrem Antonim Macierewiczem na premierze filmu "Historia Roja". Można jej się spodziewać i na pokazie "Smoleńska", bo jak widać Doda lubi chadzać do kina.

I po premierze

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) 29 Lut, 2016 o 3:03 PST

Jak podał na Facebooku mąż jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej, nie został zaproszony na pokaz filmu. Paweł Deresz, wdowiec po posłance Jolancie Szymanek- Deresz gorzko skomentował dzisiejszy pokaz:- Spotkała mnie straszliwa kara. Nie zostałem zaproszony (zresztą z grupy antyantkowej nie tylko ja) na premierę filmu Smoleńsk. Wykorzystam ten czas do ponownego obejrzenia filmu BBC o Smoleńsku, a jutro dowiem się o warszawskiej premierze od pani Dody, która ma być gościem honorowym pokazu.

Źródło: Youtube.com
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: