WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Stankiewicz: Nie zdziwiłabym się, gdyby to Tusk ZLECIŁ MORDERSTWO Kaczyńskiego!

Stankiewicz: Nie zdziwiłabym się, gdyby to Tusk ZLECIŁ MORDERSTWO Kaczyńskiego!

27.10.2016, godz. 13:01
Stankiewicz Tusk
foto: Fotomontaż SE.pl

"Gazeta Polska Codziennie" poinformowała, że według niemieckiego dziennikarza Jurgena Rotha, który dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej, "wysoce prawdopodobny jest zamach przy użyciu materiałów wybuchowych". Informację tę miało potwierdzić "wysokiej rangi źródło wewnątrz polskiej ambasady w K". Miał nim być pułkownik polskiego wywiadu wojskowego o imieniu Robert, który "zna bardzo dobrze wewnętrzne życie tej służby". Miał powiedzieć on, że zlecenie zamachu pochodziło od polskiego polityka, którego nazwisko zaczyna się na literę T. Na informacje te szybko zareagowała Ewa Stankiewicz, która na swoim Twitterze wskazała bez wahania głównego, jej zdaniem, podejrzanego.

 

 

Według Rotha w raporcie miało być napisane, że: -  Zgodnie z opisem Roberta [nazwisko zaczernione] zlecenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od T. [nazwisko wysokiej rangi polskiego polityka, nazwisko zaczernione] do Desinova. Według BND: - Uwzględniając fakt, że w wypadku Tu-154 chodzi o rządowy samolot polskiego prezydenta o bardzo wysokich wymogach bezpieczeństwa, umieszczenie w samolocie ładunku bądź nawet kilku ładunków TNT wyposażonych w zdalne zapalniki byłoby niemożliwe bez zaangażowania sił polskich.

Na te rewelacje błyskawicznie zareagowała Ewa Stankiewicz, która już wcześniej wzywała do przywrócenia w Polsce kary śmierci dla Tuska. Jak napisała na swoim TT:

 

 

Spośród wielu krytycznych głosów internautów, którzy krytykowali Stankiewicz, nam najbardziej spodobał się inny typ na owego tajemniczego zleceniodawcę:

 

 

Zobacz także: Stankiewicz jednoznacznie: Tusk powinien ponieść karę śmierci za Smoleńsk!

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: