WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polityka Stryj Kijowskiego MOCNO UDERZA w Polaków nie uczestniczących w KOD

Stryj Kijowskiego MOCNO UDERZA w Polaków nie uczestniczących w KOD

19.08.2016, godz. 13:12
Manifestacja KOD WARSZAWA
Manifestacja KOD WARSZAWA foto: EAST NEWS

Janusz Kijowski jest znanym reżyserem i zarazem stryjem Mateusza Kijowskiego, lidera Komitetu Obrony Demokracji. Jako, że ostatnimi czasy ten ruch społeczny znacząco osłabł i coraz mniej ludzi uczestniczy w manifestacjach, jakie KOD organizuje, Kijowskiego złapała frustracja, którą przelał w treści swojego postu na Facebooku. Reżyser bardzo krytycznie ocenił Polaków, którzy nie wspierają działań KOD. W jego opinii są to: - Biedni ludzie, słabo wykształceni,(…) pracujący za marne grosze albo pobierający głodowe zasiłki - nie chcą bronić Konstytucji, Trybunału czy Demokracji liberalnej.

 

Stryj Mateusza Kijowskiego zamieścił na swoim FB emocjonalny wpis podyktowany "dniem do dupy". Jak stwierdza, w Polsce nadchodzą trudne czasy, ponieważ społeczeństwo nie przyłącza się do KOD. Nie szczędzi on inwektyw takim osobom, uznając ich za "słabo wykształcone, pozbawione ciekawości świata, czy pobierającymi zasiłki głodowe".

Jak napisał Kijowski: - Będzie trudno! Biedni ludzie, słabo wykształceni, o niewybrednych gustach, obarczeni rodziną, pozbawieni ciekawości świata i języków, pracujący za marne grosze albo pobierający głodowe zasiłki - nie chcą bronić Konstytucji, Trybunału czy Demokracji liberalnej. Wolą to co daje im PiS: obietnice i przyzwolenie dla pogardy. Gardzą więc nami. Nienawidzą nas: żydów, cyklistów, bezbożników, jajogłowych inteligencików, bankierów, komediantów i imigrantów... Bez socjalno-demokratycznej alternatywy taki brunatny stan rzeczy może się tylko utrwalać. A nam zostaną marsze KOD-u i wspomnienia 25-lat Wolności! Będzie bardzo trudno... Taki dziś mam dzień, do dupy!

 

Cóż... dzięki Bogu reżyser znalazł lekarstwo na swój podły nastrój:

 

 

Zobacz także: GIGANTYCZNY "przekręt" w stowarzyszeniu żony agenta Tomka?

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: